Oyunu aydınlatın

Tesisinize rekabet üstünlüğü sağlayın

Büyüyen şehirleşme ve yerleşik şehir yaşam tarzlarıyla birlikte, rekreasyonel spor tesisleri her yerdeki şehirlerde daha önemli hale geliyor. Hem sporcular hem de seyirciler için deneyimi geliştirmek, toplulukları bir araya getirmeye ve insanları daha aktif olmaya teşvik etmeye yardımcı olabilir. Enerji tasarruflu LED'li aydınlatma ve uzaktan yönetim sistemlerimiz, atletik ortamı iyileştirirken ve çevredeki nüfus için ışık kirliliğini en aza indirirken enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar. Ayrıca Interact Sports'u kullanarak akıllı teknolojinin gücünden yararlanmanıza yardımcı olan bağlantılı armatürlerle tesisinizde IoT etkin hale gelebilir.

Operasyonları optimize edin

Işığı gerektiği zaman gerektiği yerde açarak aydınlatmayı kolayca kontrol edin

Tesis genelindeki kesintileri görebileceğiniz izleme hizmeti ile bakımları sorunsuz hale getirin

Enerji tasarruflu LED'li aydınlatma, zamanlama ve kontroller sayesinde enerji tüketimini azaltın

Deneyimi iyileştirin

Net, değişmez bir LED'li aydınlatma ile konforu ve rahatlığı artırın

Sporcular ve izleyiciler için görüşü, güvenliği ve konforu arttırın

Esnek aydınlatma ile çeşitli etkinlikleri birleştirerek benzersiz bir ambiyans yaratın 

Sürdürülebilirliği geliştirin

Çevre dostu girişimleri desteklemek için karbon ayak izini azaltın

Parlak, enerji tasarruflu LED'li aydınlatma ile spor yapma fırsatlarını artırın

Örtücüler ile 0 devirmeli optikler, eksiksiz serpme ışık kontrolü sağlayan gelişmiş LED projektör performansı ile ışık kirliliğini azaltın

Olasılıkları keşfedin

Üstü açık spor tesisleri için yüksek performanslı aydınlatma sistemleri

Üstü kapalı spor tesisleri için yüksek performanslı aydınlatma sistemleri

Spor tesisleri için Interact Aydınlatma Yönetimi

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Rekreasyonel sporlar için Interact Sports yazılımı, bağlı armatürlerimizle birlikte çalışarak spor ve egzersiz tesislerinizdeki bağlı aydınlatmayı yönetmeyi, izlemeyi ve kontrol etmeyi kolaylaştırır. 

Sezgisel panoyu kullanarak doğru aydınlatma ayarlarını önceden programlayabilir ve anında ayarlamalar yapabilirsiniz.

Ayrıca, tesisinizin aydınlatma planlarını ve operasyonlarını optimize etmeye ilişkin fırsatlar yakalamanıza olanak veren oldukça değerli verilere erişiminiz olur.

Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma hizmetleri Signify tarafından yönetilir. Aydınlatma işlerinizi bize bırakın, böylelikle şirketinizle ilgilenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Şirketimizin web sitesinde bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaçlarınıza özel destek sunarak tutkunuzu bilgimizle bir araya getirmeye çalışıyor, işinize değer katarken sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Ömür Boyu Sunulan Hizmetler

İşletmeniz, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış aydınlatmayı hak ediyor. Sorunları meydana gelmeden önlemekten, hızlı uzaktan yardıma kadar desteğimiz sayesinde aydınlatma sisteminiz daha uzun çalışma ömrüne sahip olur.

Performans Servisi

Belirli Anahtar Performans Göstergeleriyle uyumlu olarak iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri oluştururuz.

UV-C dezenfeksiyon hizmetleri

UV-C ışık; hava, su ve yüzeyler için bilinen bir dezenfektandır. Etkinliğin ve doğru kullanımın sağlanmasına yardımcı olmak üzere proje tasarımı, planlama, kurulum, çalıştırma ve bakım için UV-C hizmetleri sağlıyoruz.

Referans projeler

Bourne Hill Stables ve UV-C dezenfeksiyonu

Philips UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasının Bourne Hill Stables'da binicilik sporunun yıldızlarını daha güvenli ve sağlıklı tutmaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Wodny Su Parkı

Polonya'daki Wodny Su Parkı için, ziyaretçilerin konforu ve güvenliği en yüksek önceliğe sahiptir. Özellikle Koronavirüs pandemisi sırasında bu durum geçerli olmuştur.

Veenendaal Yüzme Havuzları

Veenendaal klorlu yüzme havuzlarındaki Philips LED'li aydınlatma kurulumunun kesintiyi nasıl azalttığını ve güvenliği nasıl artırdığını görün.

Ürün özellikleri

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin