UV-C ışığı ile müşterilerin güvenliğini desteklemek

UV-C Wondy tanıtımı

Warszawianka su parkı

Varşova, Polonya

Warszawianka Su Parkı, Polonya'daki en popüler spor ve eğlence tesisidir ve güvenliği Philips UV-C tarafından desteklenmektedir.

Fazladan bir koruma katmanı sağlamak ve müşterilerimizin sağlığını desteklemek önceliğimizdir.
- Dariusz Pastor, Mokotowska Warszawianka (Su Parkı Vakfı) başkanı
UV-C Wondy projesinde başarılması gerekenler

Projede başarılması gerekenler

Wodny Park, Warszawianka, Polonya'nın başkentindeki en popüler spor ve eğlence tesisidir. Tesis sahibi Mokotów Foundation Warszawianka'nın en yüksek önceliği, parkı ziyaret eden konukların konforu ve güvenliğidir. Özellikle COVID-19'un yayılmasını sınırlamak için artan hijyen önerileri ve düzenlemeleri ile Koronavirüs pandemisi sırasında bu daha önemli olmuştur.

Su ve eğlence güvenliği

Hijyen standartlarını artırmak için son teknoloji dezenfeksiyon çözümleri kuruldu. Philips UV-C dezenfeksiyonu üst hava tavana monte sistemler soyunma odalarına monte edildi ve Philips UV-C sınır aydınlatma üniteleri spa alanında yüzey dezenfeksiyonu için kullanıldı. İkisi de kapsamlı aydınlatma hizmetleri sunan ve 2007'den beri Polonya pazarında faaliyet gösteren Master Light Service (MLS) tarafından tedarik edildi ve kuruldu. MLS, UV-C yüklenicisi olarak UV-C dezenfeksiyonu sistemlerini kurmak ve çalıştırmak için profesyonel olarak eğitimlidir.