Süpermarket aydınlatmanızla ilgili parlak fikirler

Ürün özellikleri

Yarının mağazasına hazır

Y kuşağının %82'si yaşadıkları deneyim eğlenceli, etkileşimli ve güncelse hâlâ fiziksel mağazada alışveriş yapmayı tercih ediyor. Giderek daha dijital hale gelen bu dünyada bile, alışveriş yapanlar hâlâ gerçek dünyadaki ürünleri görmek, dokunmak ve hatta koklamak istiyor. Perakendecilerin önündeki zorluk, alışveriş yapanlara çevrimiçi deneyimle eşleştirilemeyecek bir deneyim sunmak. Aydınlatma da dahil olmak üzere mağazanızın görünümü, müşterilerin markanız hakkında hissettikleri üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Philips LED'li aydınlatma, reyonların parlak ve yiyeceklerin taze görünmesini sağlarken kontroller ve zamanlama, enerji maliyetlerini düşürmeye ve operasyonel verimliliği artırmaya yardımcı olabilir. Ek olarak, akıllı teknolojinin gücünden yararlanmanızı sağlayan Interact Retail ile birlikte bağlantılı armatürlerimizi kullanarak binanızın IoT özellikli olmasını sağlayabilirsiniz.

Deneyimi iyileştirin

Müşterilerinizin ve çalışanlarınızın memnuniyetini artırmak için mağazanızı daha ilgi çekici hale getirin

Üstün ışık kalitesi ve göz konforu ile olumlu bir alışveriş deneyimi sağlayın

Özelleştirilebilir aydınlatma armatürlerimizle mağazanızın görünümünü değiştirin

Taze gıdayı koruyun

Tazeliği korumak ve sunumu geliştirmek için taze gıda LED tariflerini kullanın

Taze gıda LED ışık tarifleri ile raf ömrünü uzatın ve gıda israfını azaltın

Bu ışık tariflerini içeren geniş aydınlatma armatürü yelpazemizden seçim yapın

Sürdürülebilirliği geliştirin

Achieve 40% energy savings with LED and an additional 20% by adding controls

Future-proof your lighting Infrastructure with our Circular Lighting ready portfolio

Stay on trend while meeting sustainability goals with our 3D printed, customizable luminaires

Olasılıkları keşfedin

Döngüsel aydınlatmayla mağazayı yeniden tasarlayın

Daha iyi sunum ve daha az atık

Perakende esnekliği ve performansında en üstün üründür

Yarının mağazası için benzersiz esneklik ve ışık kalitesi

Parlak ışıkla aydınlatılmış perakende mağaza cephesi

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Mağaza aydınlatması. Her yerdedir. Peki ya aydınlatma yeni verimlilikleri desteklese, mağaza içi deneyimi iyileştirse ve derinlemesine perakende analizi için veri üretseydi? Bağlı aydınlatmamızla birlikte Interact Retail, bunları ve daha pek çok şeyi yapmanıza imkan tanır. Çarpıcı ve esnek perakende mekanları oluşturun, bölgelere ayırma ve ışık katmanları ile müşterilere özgü davranışları tetikleyin, müşterilere mağaza uygulamanız aracılığıyla akıllı telefonlarında bulundukları yere göre teklifler sunun. Bu, artık akıllı perakendecilik.

Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma hizmetleri Signify tarafından yönetilir. Aydınlatma işlerinizi bize bırakın, böylelikle şirketinizle ilgilenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Şirketimizin web sitesinde bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaçlarınıza özel destek sunarak tutkunuzu bilgimizle bir araya getirmeye çalışıyor, işinize değer katarken sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Ömür Boyu Sunulan Hizmetler

İşletmeniz, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış aydınlatmayı hak ediyor. Sorunları meydana gelmeden önlemekten, hızlı uzaktan yardıma kadar desteğimiz sayesinde aydınlatma sisteminiz daha uzun çalışma ömrüne sahip olur.

Performans Servisi

Belirli Anahtar Performans Göstergeleriyle uyumlu olarak iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri oluştururuz.

UV-C dezenfeksiyon hizmetleri

UV-C ışık; hava, su ve yüzeyler için bilinen bir dezenfektandır. Etkinliğin ve doğru kullanımın sağlanmasına yardımcı olmak üzere proje tasarımı, planlama, kurulum, çalıştırma ve bakım için UV-C hizmetleri sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.

İndirmeler