In a state or state-of-the-art

Gerçek uzmanlar, ışığın gerçekten önemli olduğu her proje için Philips CoreLine'ı tercih eder

Akıllı teknisyenler zamandan ve paradan tasarruf etmeye asla "hayır" demezler. Zaten Philips CoreLine LED armatürlerle asla buna gerek kalmayacak. Çünkü Philips CoreLine, maksimum enerji tasarrufu sağlarken kurulum süresini minimumda tutan eksiksiz bir LED'li aydınlatma çözümleri yelpazesi sunar.

Yenilikçi

CoreLine aydınlatma armatürleri, ilk Interact Ready LED armatürleridir ve sezgisel Interact Pro uygulaması ve gösterge paneli ile sorunsuz bir şekilde çalışır.

Easy-to-install

CoreLine LED armatürlerinin verimli tasarımı, pahalı yeniden kablolama veya yeni tavan yapılandırmalarına gerek kalmadan mevcut ışıkların değiştirilmesini sağlar.

Yüksek kalite

CoreLine'ın yüksek kaliteli ışığının kalbinde LED teknolojisi yer alır. Uzun ömrü, her talebi karşılamanıza ve en iyi aydınlatma çözümünü sunmanıza olanak tanır.

Gerçek uzmanlar Philips CoreLine'a güveniyor

Eski veya yeni olması fark etmeksizin optimum LED'li aydınlatma bir binayı gerçekten özel bir şeye dönüştürebilir ve onu insanların çalışmaktan ve yaşamaktan keyif aldığı bir yer haline getirebilir. Piyasadaki referans noktasını belirleyen yüksek kaliteli eksiksiz LED'li aydınlatma serisi Philips CoreLine LED armatürlerle müşterilerinize o "vay be" anını yaşatın. Çünkü ışığın gerçekten önemli olduğu durumlarda, risk almak istemezsiniz.

Yeni Philips CoreLine Waterproof ile daha hızlı kurulum

Yeni CoreLine waterproof, 18 W ile 58 W arasında değişen floresan lambalar içeren geleneksel su geçirmez armatürlerin doğrudan yerini alabilir. Yeni, ekstra sağlam tasarımı ile daha uzun kaydırıcılar ve daha kolay açma ve kapama için geliştirilmiş kilitler sayesinde kurulum süresi kısalır. CoreLine waterproof, entegre kablosuz bağlantı (Interact Ready) ile birlikte sunulur.

Bu serideki ürün aileleri

overview-content-image-connected-lighting

Başarı için oluşturulmuş bağlı aydınlatma

Bağlı aydınlatma, entegre sensörlere sahip LED ışıkların uygulama yazılımına bağlanması ve yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapılarının açılması anlamına gelir.

Müşterinizin aydınlatma ihtiyaçları ne olursa olsun Philips, maksimum performans kişiselleştirme ve tasarım için oluşturulmuş geniş bir Interact Ready aydınlatma armatürü ve lamba ürün yelpazesi sunar. Kablosuz sensörler ve duvar anahtarları dahil tüm bileşenler birlikte çalışabilir, yenilenebilir, ayrıca müşterilere işletmelerinin hak ettiği ışığı, konforu ve rahatlığı sağlamak için üretilmiştir.

Projeler ve araçlar

Coreline tanıtımı

CoreLine tanıtımı

CoreLine'ı tüm görkemiyle görün – temel uygulamalara kurulan CoreLine'ı deneyimlemek için 360° etkileşimli binayı ziyaret edin.

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorularınız mı var? Bize ulaşmaktan çekinmeyin.