Spor salonunuzu canlandırın

Stadyumunuz hem siz hem taraftarlar için düzgün işlesin

Mekanınıza parlama fırsatı verin. ArenaVision LED'li aydınlatma ile ortalama bir oyun gerçekten heyecan verici bir olay haline gelir. Parlamayan aydınlatma, kameraların aksiyonu yakalamasına yardımcı olur ve izleyicilere sahadaki aktiviteleri net bir şekilde gösterir. Mekanınızı nasıl daha esnek hale getirebileceğinizi, maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi ve operasyonel verimliliği nasıl iyileştirebileceğinizi öğrenin. Buna ek olarak, bağlı aydınlatma armatürlerimizi, akıllı teknolojinin gücünden yararlanmanızı sağlayan Interact Sports ile birlikte kullanarak kuruluşunuzun IoT için etkinleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Operasyonları optimize edin

Enerji tasarruflu LED'li aydınlatma sistemleri ile maliyetleri azaltın

QR tabanlı bir tanımlama sistemi olan aydınlatma armatürü Servis etiketi aracılığıyla kurulumu ve bakımı kolaylaştırın

Aynı alanda farklı türde etkinlikler düzenleme esnekliği sayesinde gelir akışınızı arttırın

Deneyimi iyileştirin

En güncel Uluslararası TV Yayını Standartlarını destekleyin

Titreşim yapmayan aydınlatma teknolojisi sayesinde yavaş çekim yayınların zorlayıcı gereksinimlerini karşılayın

Olağanüstü renksel geriverim, renk sıcaklığı ve değişmezliği ile sahadaki deneyimi iyileştirin

Esnek tasarım

Tekli yüksek güçlü sürücü ile kablolamayı basitleştirin

Çeşitli stadyum yapılarına uyan farklı optik seçimler sunun

İsteğe bağlı parlama kontrollü örtücüler ile esnekliği artırın

Spor aydınlatmamız ile oyun sahasını aydınlatın

Dinamik mimari sistemler ile bina cephelerinize canlılık kazandırın

Color Kinetics

Dinamik aydınlatmayı keşfedin

Philips armatürleri dinamik, renkli Color Kinetics mimari aydınlatmayla birleştirerek spor merkezlerinizi aydınlatın ve taraftarlarınız için ilham verici görsel deneyimler oluşturun.

Wanda Metropolitano Stadyumu'nun görünümü

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Akıllı stadyumlar ve olağanüstü taraftar deneyimleri Interact Sports ile başlar. Interact Sports yazılımı, saha ve eğlence alanı aydınlatması, stadyum cephesi ve konaklama alanları da dahil olmak üzere tüm aydınlatmalarınızı yönetmenize yardımcı olmak için bağlantılı aydınlatma armatürlerimiz ile birlikte çalışır. Operasyonları ve pazarlama eforlarını iyileştirmek için IoT sensörleri ekleyin. Etkinliğin öncesinde, sonrasında ve etkinlik sırasında tarafları özelleştirilmiş ışık gösterileri ile eğlendirin. Yeni, benzersiz reklam fırsatları ile sponsorların ilgisini çekin. Interact Sports, esnek ve çok amaçlı spor merkezleri oluşturmanızı sağlayarak yeni gelir akışları oluşturmanıza, farklı türde etkinliklere ev sahipliği yapmanıza ve yeni iş fırsatları yakalamanıza olanak verir.

Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma hizmetleri Signify tarafından yönetilir. Aydınlatma işlerinizi bize bırakın, böylelikle şirketinizle ilgilenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Şirketimizin web sitesinde bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaçlarınıza özel destek sunarak tutkunuzu bilgimizle bir araya getirmeye çalışıyor, işinize değer katarken sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Ömür Boyu Sunulan Hizmetler

İşletmeniz, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış aydınlatmayı hak ediyor. Sorunları meydana gelmeden önlemekten, hızlı uzaktan yardıma kadar desteğimiz sayesinde aydınlatma sisteminiz daha uzun çalışma ömrüne sahip olur.

Performans Servisi

Belirli Anahtar Performans Göstergeleriyle uyumlu olarak iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri oluştururuz.

UV-C dezenfeksiyon hizmetleri

UV-C ışık; hava, su ve yüzeyler için bilinen bir dezenfektandır. Etkinliğin ve doğru kullanımın sağlanmasına yardımcı olmak üzere proje tasarımı, planlama, kurulum, çalıştırma ve bakım için UV-C hizmetleri sağlıyoruz.

Referans projeler

Motherwell FC ve UV-C dezenfeksiyonu

Motherwell FC'de Philips UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasının futbolcular için nasıl ek koruma sağladığını öğrenin.

Harlequins ve UV-C dezenfeksiyonu

Philips UV-C üst hava armatürlerinin Harlequins oyuncularını saha dışında güvende tutmaya nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Ürün özellikleri

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.

Spor ve Alan projektör aydınlatması