StoreRefresh: Dairesel aydınlatmayla mağazayı yeniden tasarlama

Mağazanızı minimum maliyetle yenileyin

Mağazanızı minimum maliyetle yenileyin

Müşterilerin gerçek mağazalardan satın almayı tercih etmesinin nedenlerinden biri, mallara dokunmak ve hissetmek istemeleridir. Milenyum neslinin %82'si, mağaza etkileşimli ve güncel olduğu sürece mağazalara gidecektir. Son teknolojiyi takip edebilmek için kesintiyi en aza indirmeye ve maliyetleri düşük tutmaya odaklanarak, mağazanızın bölümlerini anlamlı, düşük düzeyde değişikliklerle düzenli olarak yenilemek önemlidir.

Her 7-10 yılda bir tamamen yenileme yapmak yerine, bir mağazada farklı konfigürasyonlara ve ayarlara izin verecek kadar esnek, döngüsel bir altyapı geliştirdik. Philips Döngüsel aydınlatma ile, döngüsel ekonomiye uygun aydınlatma armatürlerimizi kullanarak mağazanıza hızlı bir şekilde yenileyebilir ve farklı mağaza deneyimlerini kolayca oluşturabilirsiniz.

Avantajlar esneklik ve sürdürülebilirliktir

Avantajlar esneklik ve sürdürülebilirliktir
Güncel

Mağazanızın, marka vaadiniz, pazarlama stratejiniz ve eğilimlerinizle uyumlu olduğundan emin olun. Sezonluk etkinlikler veya indirimler gibi çeşitli faaliyetler için kolayca güncellenebilen, ilgi çekici, ilham verici ve esnek alanlar oluşturun.

Çekici kalın

Mağaza konseptinizin bölümlerini düzenli olarak yenileyerek mağazanızı hem mevcut hem de yeni müşteriler için ilgi çekici kılın. Değişiklik zamanını belirlemek için aydınlatma projesinin kullanım ömrüne bağlı kalmaya gerek yok.

Maliyeti azaltın

Konseptteki değişiklikleri küçük kademelerle artırın ve döngüsel altyapımızı kullanarak aydınlatmayı uyarlayın. Aydınlatma çözümünün parçalarını yenilemek ve yeniden kullanmak, mağazadaki maliyetleri ve kesintileri en aza indirerek en etkili değişiklikleri yapmanızı sağlar.

Kaynaklarınızı optimize edin

Perakendecilere, aydınlatmayı mağaza konsept değişiklikleriyle uyum sağlayacak şekilde hızlı uyarlama esnekliği verirken aydınlatma kurulumunun potansiyel kullanım ömrünü optimize ediyoruz.

Döngüsel aydınlatma ile kaynakların verimli kullanımını en üst düzeye çıkarın

Döngüsel aydınlatma ile kaynakların verimli kullanımını en üst düzeye çıkarın

Minimum maliyetle kolay ve hızlı güncellemelere imkan veren esnek perakende alanları oluşturarak mağazanızın sürdürülebilirliğini en üst düzeye çıkarmak istediğinizi anlıyoruz. Kurumsal sürdürülebilirlik hedeflerinizi desteklemek için Döngüsel Ekonomiye Hazır çok çeşitli aydınlatma armatürleri geliştirdik. Döngüsel Ekonomiye Hazır aydınlatma armatürlerimiz Çevresel Ürün Beyanı (EPD) onaylıdır. Bu belge, Döngüsel Ekonomiye Hazır aydınlatma armatürünün çevresel performansı hakkında kapsamlı bir açıklama sunar ve değerlendirmeler üçüncü taraf sürdürülebilirlik danışmanlığı tarafından doğrulanır.

Servis etiketi: LED bakımını daha kolay ve daha hızlı hale getirir

LED armatürler farklı süreçler gerektirdiğinden, yeni ürünler tasarlarken servis kolaylığı her zaman aklımızdadır. Servis etiketi, her aydınlatma armatürünü benzersiz şekilde tanımlanabilir hale getiren ve bakım, kurulum ve yedek parça bilgilerini sağlayan QR tabanlı bir tanımlama sistemidir. Tüm yeni nesil aydınlatma armatürlerinin (Kuzey Amerika'da da kullanılabilir), direklerin ve ambalajların üzerinde bulunan QR kodu okutarak ürün yapılandırma bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu da zamandan tasarruf etmenizi ve hataların önüne geçmenizi sağlar.

Çevresel Ürün Beyanlarımız (EPD) hakkında daha fazla bilgi edinin

Aydınlatma sistemlerimizi keşfedin

GreenWarehouse

Interact Retail

Mağaza aydınlatması. Her yerde var. Peki aydınlatma yeni verimlilikleri desteklese, daha zengin bir mağaza içi deneyim yaratsa ve derinleme perakende analizi için veri üretseydi? Hayal gibi geliyor ama gerçek. Bağlantılı LED'li aydınlatma ile etkinleşen Interact Retail, bunları ve daha pek çok şeyi yapmanıza olanak tanıyor. Çarpıcı ve esnek perakende mekanları oluşturun, bölgelere ayırma ve ışık katmanları ile müşterilere özgü davranışları tetikleyin, müşterilere mağaza uygulamanız aracılığıyla akıllı telefonlarında bulundukları yere göre teklifler sunun. Bu artık akıllı perakendecilik.

Referans projeler

Schiphol Havalimanı

Schiphol Havalimanı, Döngüsel aydınlatmayı tercih ediyor.

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezimize ulaşın.