İlk akıllı tak ve çalıştır aydınlatma armatürü

Sorunsuz bağlanabilirlik için tasarlanan ilk akıllı aydınlatma armatürü

Yeni Iridium gen3 ailesinin neoklasik tasarımı, armatürün ana yolların yanı sıra konut alanlarında da sorunsuz olarak entegre edilmesini sağlar. İlhamı Iridium'un yuvarlak şeklinden alınan yeni Iridium gen3, eski tasarımları yansıtmaya devam ederken en iyi yeni LED teknolojisini sunar.

Iridium gen3 videosunu izleyin

Iridium gen3, sorunsuz bağlantı için tasarlanmış ilk akıllı aydınlatma armatürüdür. Sorunsuz devreye alma: Armatürü kurmanız yeterlidir. CityTouch aydınlatma yönetim platformu aracılığıyla doğrudan uzaktan kontrol edebilirsiniz. Uzaktan ışık yönetimi artık çok kolay.

İridyum gen3 CityTouch Ready aydınlatma armatürü

Iridium gen3, IntelligentCity sistem yaklaşımının parçası olan akıllı bir aydınlatma armatürüdür ve herhangi bir ek donanım gerekmeksizin tüm zekanın armatüre entegrasyonu yoluyla CityTouch'a sorunsuz bir şekilde bağlanabilir. İletişim doğrudan genel cep telefonu şebekesi aracılığıyla yürütülür. Olumlu bir yan etki olarak, bakım çalışması yapmanız gerekmez. Ayrıca tüm bağlantı yönetimi, müşteri olarak herhangi bir güçlük çekmenizi önleyen hizmetimizin bir parçasıdır. Güç kaynağına bağlandıktan sonra, CityTouch haritasında otomatik olarak doğru yerde bir ışık noktası belirir; tüm aydınlatma bileşenleri sisteme aktarılır ve CityTouch LightWave ile uzaktan kontrol edilmeye hazırdır.

Yan giriş kurulumu

Yan giriş kurulumu

CityTouch LightWave ile en üste kurulum

CityTouch LightWave ile en üste kurulum

Yenilikçi ağızlık ile 3 adımda kolay kurulum

Yenilikçi ağızlık ile 3 adımda kolay kurulum

İndirmeler

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Bize ulaşın

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için lütfen bu formu kullanın