Uzmanlık gerektiren aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılama

Özel Aydınlatma

Işık, dünyanızda bir fark yaratabilir; bu nedenle her zaman daha iyi çalışmanıza ve yaşamanıza yardımcı olan ürünler geliştiriyoruz.

Yenilikçi özel aydınlatma sistemlerimiz, mümkün olduğunu düşünmeyeceğiniz pek çok yol da dahil olmak üzere, günlük yaşamınızda çeşitli şekillerde yararlı olabilir.

Özel aydınlatma ürün yelpazesi, üç özel segment için tasarlanmış lambaları içerir: Eğlence, UV Arıtması ile Sağlık ve Endüstri. Her lamba, ihtiyaçlarınızı en etkili ve verimli şekilde karşılamak için OEM ortaklarıyla yakın iş birliği halinde geliştirilmiştir.

Eğlence

Eğlence

İzleyicilerin gözlerini kamaştırmaya ve onları memnun etmeye hazır olun. Son teknolojili aydınlatmamız, modern eğlencenin yüksek taleplerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, sanatçıların daha iyi göründüğü, aydınlatma tasarımcılarının muhteşem efektler üretebileceği ve teknisyenlerin işlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceği anlamına gelir. Hepsinden önemlisi ise lambalarımızın yüksek dayanıklılığı, her zaman son perdeye kadar dayanacaklarını gösterir.

En popüler eğlence yeniliklerimizden bazıları şunlardır:

  • MSR Gold: Altın rengi lamba kapakları daha yüksek sıcaklıklar sağlar
  • MSD ve MSR Platinum: Yüksek ışın yoğunluğu ve çok dar bir ışın
  • MSR Gold FastFit: Hızlı lamba değişimi sağlayan yenilikçi lamba kapağı
  • MSR Gold MIniFastFit: Daha küçük armatür tasarımlarını mümkün kılmak için daha küçük lambalar

Bu son teknolojili lambalardan bazılarını repertuarınıza ekleyin ve izleyicilerinize unutulmaz bir gece yaşatın.

UV-C dezenfeksiyonu

UV-C dezenfeksiyonu

Yaygın enfeksiyonlara neden olan bakteriler ve virüsler, normal temizlikten sonra bile yüzeylerde olduğu kadar suda ve havada da yaşayabilir. Philips UV-C lamba sistemleri, bu zararlı mikroorganizmaları etkisiz hale getirme gücüne sahiptir.

UV-C lambalarımız, çok çeşitli ortamlarda yüzeyleri ve nesneleri dezenfekte eder. Bu ortamlar hastaneler, okullar, ofisler, fabrikalar, perakende satış mağazaları ile yiyecek ve içecek endüstrisinin yanı sıra uçak, otobüs ve tren gibi ulaşım türleridir.

Philips UV-C lambaları bir odadaki havayı dezenfekte etmek ve HVAC sistemlerini temiz tutmak için de kullanılabilir. Klima sistemlerinde olduğu gibi, geçen havayı dezenfekte eden üst hava sistemlerinde, açık UV-C sistemlerinde veya odaları ve yerleri gece ya da oda kullanılmadığında dezenfekte eden robotlarda işe yararlar.

Philips UV-C lambaları, su arıtma alanında konut, endüstriyel ve belediye uygulamalarında içme ve atık su arıtmada kullanılabilir. Ayrıca yüzme havuzlarında, jakuzilerde ve balık havuzlarında suyu dezenfekte etmek için de kullanılabilirler.

PCO

Fotokatalitik Oksidasyon (PCO) ile Arıtma

Fotokatalitik oksidasyon, organik maddelerin oksidasyon yoluyla imha edilmesi işlemidir. Teknoloji, su, hava ve yüzeylerden düşük konsantrasyonlu kirleticileri (ppb seviyesi) gidermek için son derece uygundur.

Böcek tuzağı

Böcek tuzağı

Böcekler, haşereler ve sinekler her yıl yiyecek ve içecek endüstrisi için büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Sorunu ortadan kaldırmanın en etkili yollarından biri, onları elektronik bir sinek öldürücüye çekmektir. Ancak bu çekiciliğin gücü esas olarak sinek öldürücünün içindeki lambalarla tanımlanır ve tüm lambaların aynı olmadığını anlamak önemlidir.

Çeşitli UV-B uygulamaları

Çeşitli UV-B uygulamaları

Philips, fototerapi, tarım, kürleme ve sağlık gibi çeşitli uygulamalar için uygun, son derece güvenilir TL(T12), PL-S ve PL-L dar bant ve geniş bant UV-B lambaları sunar.

/content/dam/b2b-li/en_AA/products/special-lighting/special-lighting-main/coverbeeld.jpg

Bilim ve Endüstri

120 yılı aşkın süredir önde gelen bir aydınlatma şirketi olarak, bilim ve endüstri uygulamalarına yönelik özel lambalarda rakipsiz uzmanlığa sahibiz. Örneğin, oldukça geniş halojen ürün yelpazemizi ele alalım. Bozulmayan kuvars ampuller, hassas filament yerleştirme ve 100'lük Renk Oluşturma Dizini, bu ürünleri kritik görev sistemleri için mükemmel kılar. Ayrıca dahili reflektöre sahip ve optimum fleksografik kürleme sonuçları için ideal UVA spektrumu üreten Flekso baskı TL/R lambalarımız da var.

Yıllar geçtikçe, profesyonel son kullanıcıların güvenebilecekleri yüksek performansa sahip ve onlara paralarının karşılığını veren lambalar aradıklarını gördük. Tam olarak bunu sunuyoruz, böylece müşterilerinize tam olarak ihtiyaç duydukları şeyleri verebilirsiniz. Sonraki sayfalarda ürün yelpazemiz ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Bize ulaşın

Özel Aydınlatma lambaları hakkında daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki satış ofisi ile iletişime geçin.