Şehrinizdeki alanları benzersiz görsel deneyimlere dönüştürün

Topluluk alanlarını dönüştürün

Parklar ve açık alanlardan yürüyüş yollarına ve kıyılara kadar, dış mekanlar toplumların vazgeçilmez toplanma yerleridir ve doğru aydınlatma onları benzersiz görsel deneyimlere dönüştürebilir. Davetkar, eğlenceli ve ilham verici LED'li aydınlatma, bu ortak alanların daha güvenli ve daha davetkar bir his vermesine yardımcı olur. Philips'in yenilikçi aydınlatma çözümleriyle, turizmi ve ekonomik kalkınmayı artıran, enerji tasarrufu sağlayan ve çevresel etkinizi azaltan kentsel dış mekanlar oluşturabilirsiniz. Ek olarak, Interact Landmark ile akıllı teknolojinin gücünden yararlanmanıza yardımcı olan bağlı aydınlatma armatürleri ile alanınız IoT destekli hale getirilebilir.

Maliyetleri azaltın

Enerji tasarruflu LED'li aydınlatma ve zamanlama ile %50'e varan maliyet tasarrufu sağlayın

Arızalı aydınlatma armatürlerini tanımlamaya yardımcı olan benzersiz bir QR kodu olan Servis Etiketi ile bakım maliyetlerini
azaltın

Sürdürülebilir bir şekilde ve maliyetten tasarruf ederek göz alıcı, esnek ışık efektleri sunun

Şehir Sakinlerinin İlgisini Çekin

Şehir sakinlerini görsel tabelalar ile yönlendirin


Canlı, iyi aydınlatılmış kentsel
açık alanlarla güvenliği ve yaşanabilirliği artırın

Dinamik aydınlatma sistemleri, ışık gösterileri ve özel etkinliklerle açık alanlara canlılık kazandırın

Esnek tasarım

Simgesel özellikler ve zamana meydan okuyan aydınlatma tasarımı ile kent ortamlarını çeşitlendirin

Özel ışık tarifleri ile gece karanlığını koruyun ve gece kuşlarını emniyette tutun
 

Hem yenileme projeleri hem de yeni kurulumlar açısından uygundur

ck diverge

Dinamik aydınlatmayı keşfedin

Philips armatürleri dinamik, renkli Color Kinetics mimari aydınlatmayla birleştirerek parklarınız ve açık alanlarınız için ilham verici görsel deneyimler oluşturun.

interact landmark küçük resmi

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Interact Landmark, IoT'nin gücünü köprüler, anıtlar ve bina cepheleri için mimari aydınlatmaya getiren bağlantılı bir aydınlatma yazılımıdır. Yatırımınızı korumak için aydınlatma varlıklarını izlemeyi ve yönetmeyi, insanların ilgisini çekmek için her yerden ışık gösterilerini tetiklemeyi ve ziyaretçiler üzerindeki etkiyi izlemeyi, ölçmeyi ve analiz etmeyi kolaylaştırıyoruz.

interact city

Şehirler için bağlı aydınlatmayı keşfedin

Bir kenti nasıl daha akıllı ve daha yaşanabilir kılarız? Interact City yazılımı, bağlı LED'li aydınlatmamız ile birlikte çalışarak kentsel hizmetleri iyileştiren, vatandaşların güvenliğini artıran, kamusal alanları güzelleştiren, şehir sakinleriyle buluşan ve yaşadıkları yerden gurur duymalarını sağlayan sağlam bir altyapı sunar. Interact City ayrıca enerji maliyetlerini düşürür ve verimliliği artırır; tasarruf edilen paraları yeni akıllı şehir projelerine yatırabilirsiniz.

Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma hizmetleri Signify tarafından yönetilir. Aydınlatma işlerinizi bize bırakın, böylelikle şirketinizle ilgilenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Şirketimizin web sitesinde bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaçlarınıza özel destek sunarak tutkunuzu bilgimizle bir araya getirmeye çalışıyor, işinize değer katarken sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Ömür Boyu Sunulan Hizmetler

İşletmeniz, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış aydınlatmayı hak ediyor. Sorunları meydana gelmeden önlemekten, hızlı uzaktan yardıma kadar desteğimiz sayesinde aydınlatma sisteminiz daha uzun çalışma ömrüne sahip olur.

Performans Servisi

Belirli Anahtar Performans Göstergeleriyle uyumlu olarak iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri oluştururuz.

UV-C dezenfeksiyon hizmetleri

UV-C ışık; hava, su ve yüzeyler için bilinen bir dezenfektandır. Etkinliğin ve doğru kullanımın sağlanmasına yardımcı olmak üzere proje tasarımı, planlama, kurulum, çalıştırma ve bakım için UV-C hizmetleri sağlıyoruz.

Referans projeler

İzmir Mavişehir Sahil Aydınlatma

Philips aydınlatma İzmir Mavişehir Sahil Projesi, kıyı şeridi ve tenis kortu aydınlatma.

Nieuwkoop açık alan aydınlatması

Nieuwkoop'a, özel tasarlanmış renk ve dalga boyuna sahip sokak lambaları kurarak yarasa nüfusunun ve vahşi yaşamın yapay aydınlatmadan etkilenmemesi konusunda yardımcı olduk.

Ürün özellikleri

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel iletişim merkezinize ulaşın.