Loose contact or absolute precision?

Gerçek uzmanlar Philips şerit LED ışığa güveniyor

Her uygulama için şerit LED ışık

Her uygulama için bir şerit LED ışığımız var. MASTER LEDtube T8 ve T5 serimiz 50.000 saatlik kullanım ömrü sunar ve yüksek performans gerektiren uygulamalara yöneliktir.

Yükseltilebilir LEDtube'lerimiz bağımsız bir üçüncü taraf test kurumu tarafından EN/IEC 62776:2015 - Lineer floresan lambaları güçlendirmek için tasarlanmış çift duylu LED ampulleri - güvenlik şartnamelerine göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

Daha fazla bilgi edinmek için bülteni indirin

Şerit LED kategorileri

Philips MASTER LEDtube Ultra Verimlilik T8: Kârınızı maksimuma çıkarırken enerji tüketimini en aza indirin.

Enerji fiyatlarının artması ve AB Yeşil Mutabakatı'nın enerji açısından verimli bina yenilemelerini finanse etmeye devam etmesiyle birlikte, birçok müşteriniz şirketlerinin aydınlatmasını daha sürdürülebilir hale getirmek üzerine araştırmalar yapıyor. Yeni Philips Ultra Verimlilik LEDtube ile bu müşterileri yüksek kaliteli, uzun ömürlü ve ultra enerji verimliliği sağlayan LED'e yönlendirmek için mükemmel bir ürüne sahipsiniz.

Müşterileriniz için başarılı olacak argümanlar

  • Standart şerit LED'lere kıyasla enerji maliyetlerinde %44'e varan tasarruf sağlar*
  • 100.000 saatlik ultra uzun kullanım ömrü – standart şerit LED'lere göre 3 kattan da daha uzun süre
  • Ultra verimli LED, sürdürülebilir aydınlatma çözümüdür – müşterilerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmalarına ve AB finansmanı için hak kazanmalarına yardımcı olur

* "Standart şerit LED'ler", doğrudan şebekeyle çalışan Philips CorePro LEDtube EM/mains Ultra Output'u ifade eder

P-LED

CLF-ni lamba yasağına hazır olmanızı sağlar

Karanlıkta kalmayın. İnanılmaz seviyelere yükselen enerji maliyetleri ve 24 Şubat 2023'ten itibaren entegre olmayan Kompakt Floresan lambaları yasaklayacak şekilde değiştirilen Tehlikeli Maddelerin Azaltılması (RoHS) yönergesi düşünüldüğünde, geçiş yapmak ve tasarruf etmek için en iyi zaman, şu andır.

Her uygulamada entegre olmayan kompakt floresan lambaların (CFL-ni) doğrudan yerini alan çok çeşitli Philips CorePro PL LED lambalarla geleceğe hazır bir çözümü deneyimleyin. İşiniz için sunulacak katkılar:

  • 30.000 saate varan kullanım ömrü
  • Floresan lambalara kıyasla %67'ye varan tasarruf
  • Kolay, doğrudan değişim 
  • Hızlı kurulum, minimum çalışma kesintisi süresi

Geleneksel aydınlatmadan LED'e geçerek nasıl enerji tasarrufu yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Projeler ve araçlar

Doğru şeridi seçin, doğru uyumu bulun

Araçlarımız, her zaman doğru iş için doğru ürünü bulmanıza yardımcı olur. Hemen göz atın.

Ballast uyumluluğu

InstantFit HF şeritlerimiz doğrudan mevcut lambalara uyar. Mevcut en geniş elektronik balast yelpazesiyle çalışırlar. Balast listeleri düzenli olarak güncellenmektedir.

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorularınız mı var? Bize ulaşmaktan çekinmeyin.