DigiStreet

Yol aydınlatmasında yenilikleri teşvik etme

Yol ve sokak aydınlatması dijital hale geliyor

Hızlı kentleşme ve geniş kapsamlı sosyal ve teknolojik değişim ışığında, belediye yetkilileri karmaşık bir zorlukla karşı karşıya: ciddi bütçe ve kaynak kısıtlamalarının olduğu bir zamanda güvenli, çekici ve sürdürülebilir bir kentsel çevre oluşturma. Bunun sonuçlarından biri, önceden "olsa güzel olurdu" denilen özelliklerin hızla olmazsa olmaz hale gelmesiyle belediyelerin aydınlatma altyapılarından maksimum değeri elde etme gerekliliği.

Dış mekan aydınlatması dijitalleşirken LED ışık kaynakları, lambalar, aydınlatma kontrolleri, sensörler ve yazılımlar, kentsel aktivitenin gelgitlerine uyum sağlayan entegre, akıllı çözümlerde birleştiriliyor. LED lamba teknolojisinin dijital potansiyelinden yararlanmak, şehir yetkililerinin yalnızca enerji ve bakım maliyetlerinden tasarruf etmelerine değil, aynı zamanda tüm vatandaşları için canlı, yaşanabilir bir kentsel çevre yaratma konusundaki daha geniş kapsamlı hedeflerine ulaşmalarına da olanak sağlayacaktır.

Tam boyutlu bilgi grafiğini görüntülemek için resme tıklayın

DigiStreet ile tanışın

DigiStreet, sizi dijital çağa hazırlarken enerji ve kaynaklardan tasarruf etmenizi, bakım verimliliğini optimize etmenizi sağlayan ilk yol ve sokak lamba ailesidir. Yollar ve sokaklar için özel olarak tasarlanan bu lamba ailesi, şehirlerin uzun ömürlü, verimli LED'li aydınlatmaya geçmesi için ideal seçimdir. Bir dizi form ve optikte mevcut olan DigiStreet lambaları, birçok farklı uygulamada kullanılabilir ve bu da onları kamu aydınlatması için ideal seçim haline getirir.

DigiStreet neden en uygun seçimdir?

Philips Servis etiketi sayesinde servis uygulanabilir ve bakımı kolaydır

Akıllı şehirler için tasarlandı ve sisteme hazır

Sisteme hazır mimariler

Dijital devrim ve Nesnelerin İnterneti, bağlantıda yapılacak gelecekteki yeniliklerden yararlanmaları için şehirlere heyecan verici fırsatlar sunuyor. Ancak teknolojideki gelişmeler o kadar hızlı gerçekleşir ki ne zaman dahil olacağınıza karar vermek zor olabilir. Sisteme hazır mimari size, şehriniz teknolojideki yeni gelişmeleri uygulamaya hazır olduğunda üzerine inşa edebileceğiniz geleceğe dönük bir temel sağlar. Enerji verimliliğini artırma ve farklı veri türleri toplama potansiyeline sahip, endüstri tarafından tanınan, geleceğe yönelik sürücüler ve sensörlerle çalışmak üzere tasarlanmıştır. Böylece, hazır olduğunuzda, sensör açısından zengin aydınlatmanın dinamik dünyasına geçiş yapabilirsiniz.

digistreet

DigiStreet'i tercih edin

DigiStreet, Sisteme hazır olan ilk lamba ailesidir. Her bir lambanın üstünde ve altında evrensel bir soket ile birlikte sunulabilirler, bu nedenle tek yapmanız gereken yeni uygulamaları etkinleştirmek için kontrol modüllerine veya sensörlere tıklamak. Bu, lambalarınızı bugün kurabileceğiniz ve kontrol modüllerini ve sensörleri gelecekte sorunsuz bir şekilde monte edebileceğiniz anlamına gelir.

Philips Sisteme hazır lambalar, son teknoloji mimarileri ve bileşenleri kullanır. SR sertifikalı olduklarından, SR programında yayımlanan tüm bileşenlerle uyumludurlar. Ayrıca endüstri çapında standartlaştırılmış soketlere (Zhaga SR soketi ve ANSI 7 pimli NEMA soketi) sahiptirler. Bu, aydınlatma altyapınızdan daha fazlasını elde etmenizi sağlayacak en son yeniliklere her zaman hazır olmanızı sağlar. 

digistreet

Hemen bugün bağlayabilirsiniz!

Gelecek için sisteme hazır lambalar üretilebilir ancak bugün CityTouch gibi uçtan uca sokak aydınlatma yönetim sisteminden faydalanabilirsiniz. CityTouch, web tabanlı uygulamalar kullanarak DigiStreet gibi bağlantılı lambaları izleyebilen, ölçebilen ve yönetebilen uçtan uca bir sokak aydınlatma yönetim sistemidir. Zengin veri görselleştirme ve uzaktan görüntülenebilen sezgisel yönetim araçları ile aydınlatma altyapınızı analiz etmeyi, planlamayı ve bakımını kolaylaştırır.

Bize ulaşın

Bize ulaşın

Kentsel aydınlatma sistemlerimizin herhangi biriyle ilgili sorularınız için lütfen bu formu kullanın