Kapatılsın mı, ışık mı saçsın?

Her uygulama için bir LED ampul

Her oda ve her olay için mükemmel ortamı yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Philips Aydınlatma, son derece şık görünümü zahmetsiz işlevsellikle birleştiren bir dizi dekoratif LED ampulleri sunar. Olağanüstü ışık kalitesi ve yüksek renk tutarlılığı sunmak için tasarlanmış yenilikçi Philips ExpertColor teknolojisine sahip bu ampuller, her türlü iç mekanın havasını değiştirir. Philips DimTone lambalar, ambiyansı işlevsel aydınlatmadan davetkar ve rahat bir atmosfere dönüştürerek ışık seviyelerinin geleneksel lambaların sıcak tonlarına kadar kısılmasını sağlar.

Zarif tasarım

Philips dekoratif LED ampuller, her tarz için bir tasarım çözümü sunar. Endüstriyel şıklıktan modern şıklığa, mükemmel ambiyansı yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Işık kalitesi

Mükemmel CRI, mükemmel lambadan lambaya renk tutarlılığı ve titreşimsiz, düzgün dim etme, her ortamda olağanüstü rahat bir izleme deneyimi sağlar. 

Çok yönlü portföy

Otel ve restoranlardan perakende satış ve toplantı odalarına kadar çok çeşitli Philips dekoratif LED ampuller, her tarz ve işlev için bir aydınlatma çözümü sunar.

Dekoratif LED ampullerle her odada, her durum için mükemmel ambiyans yaratın.

İlk A sınıfı LED ampulümüz

İlk A sınıfı LED ampulümüz

Yeni Philips A sınıfı LED ampul, %60'a varan enerji tasarrufu, standart LED ampullere kıyasla 3,5 kat kullanım ömrü ve halojen ampullerden yükseltme yapıldığında yalnızca 5 aylık geri ödeme süresi ile daha sürdürülebilir aydınlatma yolunda gerçek bir atılımdır.

• 210 lm/W'a kadar ultra yüksek enerji verimi

• 50 bin saatlik ultra uzun kullanım ömrü 

• Yeni Avrupa Enerji Etiketlemesi Yönetmeliği'ne göre A Sınıfı enerji verimliliği derecesi

LED kategorileri

Projeler ve araçlar

Projeler ve araçlar

Trafo ve Karartıcı uyumluluğu

LED spot lambalarımız ve ampullerimiz mevcut armatürlere doğrudan uyum sağlar.

En geniş mevcut trafo ve karartıcı yelpazesiyle çalışır. Trafo ve karartıcı listeleri düzenli olarak güncellenmektedir.

Projeler ve araçlar

Spot lambalarda ErP

Ecodesign, enerji açısından verimli çözümlerin (ErP = Enerjiyle İlgili Ürünler) kullanımını teşvik etmeyi amaçlayan bir dizi AB düzenlemesini kapsamaktadır. Bunun sonucunda verimsiz ürünler kademeli olarak yasaklanmıştır. Aynı zamanda, enerji açısından daha verimli alternatifler için performans gereksinimleri de yükseltilmektedir.

ExpertColor

ExpertColor teknolojisine sahip MASTER LED spot lambalarımız, her deneyim için mükemmel ortamı yaratmak üzere tasarlanmıştır. Gerçek renk algılamayla, uygulamanıza en uygun olan rahat bir ortamı veya canlı, parlak ve ferahlatıcı bir atmosferi oluşturabilir. Her ikisi de inanılmaz bir aydınlatma deneyimi için derin renk doygunluğuna sahiptir.

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin.

İlgili ürünler

Şerit LED'leri

Optimize edilmiş enerji verimliliğinden en yüksek ışık çıkışına kadar her adım için. Philips şerit LED ışık portföyüyle artık doğru enerji tasarruflu şerit ışıkları bulabilirsiniz.

Teknisyen Merkezi

Teknisyenler için, enerji tasarruflu CoreLine LED armatürleri, yükseltilebilir LED lambalar ve şerit LED'ler ve geleneksel aydınlatmalar hakkında tüm bilgiler.