Aydınlatma Akademisi Signify'a taşındı

Aydınlatma akademisi görseli

Aydınlatma eğitim kaynakları artık Signify'da

Signify Aydınlatma Akademisi, aydınlatmayla ilgili bilginizi artırmak için kapsamlı bir eğitim kaynakları yelpazesi sunar. Son teknolojili aydınlatma yenilikleri ile uzmanların ihtiyaç duyduğu gerçek yaşam çözümleri arasındaki boşluğu dolduruyoruz ve eğitim bunun önemli bir parçası. Aylık web seminerlerinden aydınlatma etkinliklerine kadar eğitim materyalleri, birinci sınıf aydınlatma uzmanları ve çalışanları tarafından sağlanmaktadır. Kendi kendine öğrenme daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Gün gibi aydınlanın!

Signify Aydınlatma Akademisi hakkında daha fazla bilgi

Signify Aydınlatma Akademisi'nin aydınlatma sektörü hakkındaki bilgilerinizi artırmak için neler sunabileceğini keşfedin. 

Aydınlatma Web Seminerleri

Her ay ilgilenen herkese web seminerlerimize katılmanın yanı sıra aydınlatma sektöründeki UV-C dezenfeksiyonu ve 3B baskı gibi yenilikler hakkında bilgi edinme fırsatı sunuyoruz.

Aydınlatma Bilimi

Aydınlatma Bilimi hakkında bir şeyler okumak aydınlatmayla ilgili bir meslekte çalışan herkes için heyecan vericidir. Işık ve aydınlatma, doğası ve davranışları hakkında temel bilgiler sağlar.

Haberdar olun

Yaklaşan web seminerleri, etkinlikler, yeni eğitim kaynakları vb. hakkında güncel bilgilere sahip olmak için bültenimize abone olun.

Yaklaşan etkinliklerimiz, yarışmalarımız ve aylık web seminerlerimizle ilgili en güncel bilgilerin tümü sosyal medyamızda mevcuttur.