Araçlar ve belgeler

Aydınlatma projeleriniz için destek

Philips, aydınlatma projelerinizde yardımcı olacak çeşitli araçlara sahiptir. Bağımsız ev aydınlatmasından geniş ölçekli endüstriyel aydınlatmaya ve bu ikisi arasındaki her şeye kadar istekleriniz ne olursa olsun, gereksinimlerinizi karşılayacak bir aracımız vardır.

DIALux, Relux ve Autodesk 3ds MAX için eklentilerimiz gibi aydınlatma simülasyon yazılımı ile kesinlikle doğru aydınlatmayı tasarlayabilirsiniz. Ayrıca yolda ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlamak için tasarlanmış mobil uygulamamıza da bir göz atabilirsiniz. Çevrimiçi Ürün Katoloğumuz ise tüm Philips ürün çeşitlerini ayrıntılı olarak açıklar, böylece gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek bir ürün bulabilirsiniz.

Aydınlatma simülasyonu yazılımı

DIALux, Relux ve 3ds Max Eklentisi

DIALux, Relux ve 3ds Max tasarımı için en yeni aydınlatma yazılımı eklentilerini buradan indirin ve aydınlatma projeniz için doğru aydınlatma armatürünü çok daha kolay bir şekilde bulun.

Revit kitaplığı

Philips olarak size mümkün olan en iyi şekilde yardımcı olmak istiyoruz. Sunduğumuz Revit dosyaları esneklik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Modellerimizi ölçeklendirilebilir olarak hazırladık ve modele, gereksinimlerinize uyması için ek özellikler ekledik.

Dış mekan aydınlatma armatürleri 3B kitaplığı

Dış mekan aydınlatma armatürü portföyümüzdeki en güncel 3B dwg dosyalarını buradan indirin. Dış mekan projenizde kent manzarasının görsellerini oluşturmak için bu dosyaları 3B yazılım programınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Araçlar

Mobil uygulamalarımız

HUE tüketici aydınlatması
Servis etiketi uygulaması

Mini300 LED bilgisayar uygulaması

Bir hareket algılayıcı ve gün ışığı sensörünün bir araya getirilmesiyle, enerji tasarrufunu daha da üst düzeye taşır. Mini300 LED bilgisayar uygulamamız, kullanıcılara diğer armatürlerde mümkün olmayan kontroller sağlar.

HUE tüketici aydınlatması
Servis etiketi uygulaması

Servis etiketi

Dış aydınlatmayı LED'leştirme, LED teknolojisinin yüksek ışık kalitesi ve enerji verimliliği nedeniyle yükselen bir eğilimdir. Ancak LED armatürlerin bakımı geleneksel olanlardan daha karmaşıktır. Farklı uzmanlıklar ve süreçler gerektirir. Ancak güvenlik ve verimlilik nedeniyle arızayı hızlı bulma ve onarma konusundaki baskı artmaktadır.

Tüm ürünleri tek tek tanımlayabilmek için benzersiz bir QR tabanlı tanımlama sistemi olarak, tüm yeni nesil Philips aydınlatma armatürlerinin, direklerin ve bunların teslim edildiği kutuların üzerine servis etiketi yerleştirilir. 

Philips Servis etiketi uygulamasını hemen indirerek destek bilgilerinin ve hizmetlerin keyfini çıkarmaya başlayın.

İlham aldınız mı?

Bize ulaşın

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezimize ulaşın

Nereden satın alınır?

Ürünlerimizi satın alabileceğiniz yakınınızdaki bir dağıtıcıyı veya ortağı öğrenin.