Öne çıkan ürünler

BaseLogic ‑ Akıllı tünel aydınlatma

BaseLogic sınırlı yatırım gideriyle esnek, hızlı ve maliyet açısından verimli bir çözüm sunan tünel aydınlatma sistemidir. Üstelik yeniden kablolama gerektirmez.

Iridium gen3

Otomatik hizmete alma ve CityTouch aydınlatma yönetimi platformuna varlık veri içe aktarma için dahili mobil GPRS bağlantı özelliği ile tasarlanan ilk akıllı aydınlatma armatürü.

Metronomis LED

Son teknolojili LED sokak aydınlatması ile şehrinize çekicilik ve karakter katın

SpaceWise

SpaceWise, ofis alanınızı aydınlatma bölgelerine yapılandırmanıza olanak sağlayan gömülü kablosuz kontrollerle esnek bir LED'li aydınlatma sistemidir.

StyliD Evo

StyliD Evo, armatürleri değiştirmek zorunda kalmadan, yeni mağaza ortamları yaratmak ve yeni yerleşim düzenlerine ve vitrinlere uyacak şekilde aydınlatmanızı güncelleme esnekliği sunan yüksek performanslı bir ürün yelpazesidir.

Maxos fusion

Endüstriyel mekanlarda güvenli bir ortam oluşturmak birinci önceliktir. Artık Maxos fusion ile yatırımınızın değerini en üst düzeye çıkarırken sektör düzenlemelerine de uyabilirsiniz.

Digistreet

Akıllı şehirler için tasarlanan Sisteme Hazır (SR) DigiStreet, sizi dijital çağa hazırlarken enerji ve kaynaklar açısından tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca yüksek performanslı Ledgine optikleri içerir ve Philips Servis etiketi sayesinde daha verimli bakım sağlar.

Perfectfit

Tam özelliklerinize uyacak şekilde basılmış aydınlatma armatürleriyle işinizi kolaylaştırmaya yardımcı oluyoruz.

LED şeritler

Philips'in yeni LED şeritleri, size çeşitli uygulamalara ve bütçelere uyum sağlayan birçok yüksek kaliteli aydınlatma seçeneği sunar

TrueForce LED'li aydınlatma

Philips TrueForce LED lambalar: Şehir ışıklarını, kamu ışıklarını ve endüstri ışıklarını LED kullanarak yenilemeyi kolaylaştıran uygun maliyetli bir HID değişimi.

LED ampulleri

Philips LED lambalar: Kapsamlı LED lamba serimiz, akkor ampullerinizin ve halojen spotlarınızın yerini alarak yüksek kaliteli ışık sağlamaya katkıda bulunur.

Philips MasterConnect LED ampuller

Bağlı aydınlatmanın tüm avantajlarını yükseltmeniz ve benimsemeniz için size kolay ve sorunsuz bir yol sağlayan akıllı güçlendirme LED ampulleri.

Ledinaire: Gerçekten mükemmel LED

Ledinaire: Artık herhangi bir güçlükle veya gereksiz masrafla karşılaşmadan LED'e geçebilirsiniz

Şerit LED'leri

Optimize edilmiş enerji verimliliğinden en yüksek ışık çıkışına kadar her adım için. Philips şerit LED ışık portföyüyle artık doğru enerji tasarruflu şerit ışıkları bulabilirsiniz.

Etkileşime Hazır

Philips Interact Ready lambalar ve armatürler, küçük ve orta ölçekli işletmelere bağlı aydınlatma sağlamak için sezgisel Interact Pro uygulamasıyla birlikte çalışır

LED dönüşümü

LED'e geçiş hiç bu kadar kolay olmamıştı! AB düzenlemelerinin bir adım önünde olun ve çeşitli, hızlı ve kurulumu kolay LED çözümleri arasından seçim yapın.

CoreLine

CoreLine, geleneksel aydınlatmanın yerine geçen, enerji açısından verimli ve kurulumu kolay LED armatürler sunar.

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Bize ulaşın

Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için lütfen bu formu kullanın