,Maxos fusion: Kanallarında standardı yeniden tanımlıyor

Kalite, performans ve esnekliğin buluştuğu uyarlanabilir LED kanal sistemi

Konumlandırma ve yeniden konumlandırma özgürlüğü

Maxos fusion ray, sistemin temelini oluşturan esnek, geleceğe hazır kanaldır. Konumlandırma özgürlüğü, omurganın ömrünü uzatmak için ray üzerindeki bileşenleri yenilemeyi/eklemeyi/değiştirmeyi kolaylaştırır.

Yüksek verimlilik ve uzun ömür

Tasarımcılar, çok yüksek etki derecesi seçenekleri (185 lm/W'a kadar) ve çok uzun lümen sürekliliği (L80'de 100.000 saat) ile, çekici bir toplam sahip olma maliyetiyle optimize edilmiş, ısmarlama çözümler oluşturabilir.

Yüksek ışık kalitesi, mükemmel değişmezlik ve renk tutarlılığı

Maxos fusion'lar, çoklu ışık akışı/ışın ve renk seçeneklerinin yanı sıra özel olarak tasarlanmış bir portföy sunar. Görünür şekilde üstün ışık kalitesiyle eşsiz performans için OptiSuit lensler.

Geniş uygulamaları kapsar

Perakende süpermarketleri ve hipermarketlerinden endüstri üretim binalarına, dağıtım merkezlerine ve depolara kadar çok çeşitli uygulamalar ve aydınlatma gereksinimleri için ideal tercih.

Bağlanmaya hazır

Özel sensör üniteleri, müşterilerin perakende uygulamaları ve endüstriyel uygulamalarda veriye dayanan kararlar alabilmeleri için Interact sisteminin sunduklarının tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlar.

Hepsi için tek çözüm

Maxos fusion ray, kanalda 13 adede kadar kabloyu barındırır, böylece belirli proje taleplerine uyacak acil durum aydınlatması da dahil çok sayıda elektrik devresi seçeneği çeşidini işleyebilir.

Perakende ve endüstriye yönelik kanal sistemi

Perakende

Maxos fusion, enerji maliyetlerinden tasarruf etmenize ve sürdürülebilirliği artırmanıza yardımcı olmanın yanı sıra size özelleştirilebilir bir ambiyansa sahip bir mağaza konsepti tasarlama gücü verir. Yeni mağaza düzenlerine veya eğilimlere göre son derece verimli bir şekilde güncelleme yapmanızı sağlayan esnek omurga olarak Maxos fusion kanal sistemini kullanın. Kanalın armatür ailesiyle (spotlar ve doğrusal olmayanlar dahil) kombinasyonu sayesinde, mağaza aydınlatmanızı yeni konseptlere uyacak şekilde verimli ve kesintisiz bir şekilde yenileyebilirsiniz.

Endüstri

Endüstriyel mekanlar için güvenli bir ortam oluşturmak birinci önceliktir. Artık Maxos fusion ile yatırımınızın değerini en üst düzeye çıkarırken sektör düzenlemelerine de uyabilirsiniz. Mükemmel performansa sahip genel bir aydınlatma çözümü arıyorsanız Maxos fusion, uzun ve güvenilir bir kullanım ömrü boyunca üst düzeyde mükemmel enerji tasarrufu ve minimum bakım maliyetleri sunar.

Maxos Fusion Paneli

OptiSuit: Perakende ve endüstride üstün aydınlatmaya yönelik optik çözüm

OptiSuit, elektrik panosu armatürlerinde yapılandırılabilen bir dizi farklı optik bileşendir. Benzersiz tasarım, perakende ve endüstri uygulamaları için tam olarak gereken yerde tam olarak doğru ışığı sağlar. Perakende ve endüstri müşterilerini yönlendiren çok farklı ihtiyaçlar dikkate alındığında, bu önemlidir. Ancak en önemlisi, uygulama ne olursa olsun tutarlı bir görünüm oluşturmak için ışığın en yüksek kalite ve değişmezlikle sunulmasıdır.

Perakende aydınlatma uygulamalarına yönelik eksiksiz OptiSuit ışın portföyü

Optik çözüm

Endüstri aydınlatma uygulamalarına yönelik eksiksiz OptiSuit ışın portföyü

optisuit endüstri

Maxos fusion döngüsel ekonomi için tasarlanmıştır

Müşterilerimiz ve gezegenimiz için 5 hayati fayda

Siz en iyi aydınlatma performansının keyfini çıkarırken, armatürlerinizin, bakım ve onarım, yükseltmeler ve değiştirmeler dahil, baştan sona nominal hizmet ömürlerinin ötesinde gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlarsak ne olur?

Planlayıcılara yönelik fayda

Kurulum demosu

Maxos fusion, bir dizi uygulamaya yönelik çözümler sunan ve birçok çeşit içeren bir kanal ailesidir. Merkezinde, Maxos fusion ray, kanal altyapısının omurgası, omurganın uzunluğu boyunca esnek bir şekilde monte edilebilen Maxos fusion panelleri ve farklı proje gereksinimlerini karşılamak için birçok çeşide sahip montaj aksesuarlarından oluşur. Maxos fusion sisteminin kurulumu basittir ve birkaç adımda, Maxos fusion aydınlatma kalitesinin keyfini çıkarmaya hazır olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için kurulumla ilgili demo videosuna bakın. Ayrıca birkaç basit adımda aydınlatma tasarımınızı bir Maxos fusion sipariş defterine dönüştürmenize yardımcı olan özel bir yapılandırma aracı oluşturduk. Daha fazla bilgi için yapılandırıcı bağlantısına bakın.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezimize ulaşın.

İndirmeler