İkinci sınıf mı yoksa gerçekten mükemmel mi?

Gerçek uzmanlar, günlük aydınlatma işleri için Philips Ledinaire'i tercih ediyor

Söz verdiklerini sunan dürüst, çalışkan LED armatürlere güvenin. Philips tarafından test edilmiş temel bileşenlerle güvenilir ışık performansı ve beklediğiniz sonuçları elde edin. Bu ise lehinize olan fiyat için! Philips Ledinaire: İyi performans gerektiren aydınlatma işleri için Ledinaire panel, Ledinaire yukarıdan aydınlatma veya Ledinaire gömme gibi temel güvenilir LED ürünleri yelpazesi.

Güvenilir

İhtiyacınız olanı ve beklediğinizi alırsınız. Bu her zaman güvenebileceğiniz bir sözdür.

Güvenilir

Etkinliği kanıtlanmış Philips kalitesi. Her önemli bileşen, maksimum güvenilirlik ve uzun süreli performans için test edilir.

Uygun maliyetle üstün kalite

Mükemmel sonuçlar acı veren fiyatlarla alınmamalıdır. Ledinaire ile LED alanının liderinden mükemmel değerde aydınlatmaya sahip olursunuz.

Yüksek maliyetli mi yoksa ekonomik mi?

Ledinaire ürün yelpazesi, işi, yaptığınız her şey kadar iyi görünen bir fiyata tamamlamak için tasarlanmış çok sayıda yüksek kaliteli LED armatür çeşidi sunar. 

Ledinaire serisi

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorularınız mı var? Bize ulaşmaktan çekinmeyin.

İlgili ürünler

LED ampulleri

Philips LED lambalar: Kapsamlı LED lamba serimiz, akkor ampullerinizin ve halojen spotlarınızın yerini alarak yüksek kaliteli ışık sağlamaya katkıda bulunur.

Teknisyen Merkezi

Teknisyenler için, enerji tasarruflu CoreLine LED armatürleri, yükseltilebilir LED lambalar ve şerit LED'ler ve geleneksel aydınlatmalar hakkında tüm bilgiler.