Durgunluk mu yoksa yenilik mi?

Daha parlak bir iş yerine giden yolu aydınlatma

İnsanlar. İşiniz onlara bağlı. Aydınlatmanız onlara daha fazlasını yapmaları ve işte daha iyi hissetmeleri için ilham verebilir.

Bağlı aydınlatma, entegre sensörlere sahip LED ışıkların uygulama yazılımına bağlanması ve yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapılarını açması anlamına gelir. Daha büyük şirketlerde zaten damgasını vurdu ancak şimdi 200'e kadar ışık noktasıyla küçük ve orta ölçekli işletmelerde de kullanılabilir.

Yeni Interact Pro sistemi, KOBİ müşterinizin akıllı aydınlatma yolculuğunun her adımı için uygun maliyetli ve kablosuz bir çözümdür. Her biri müşterinizin mevcut ihtiyacı için en iyi çözümü sağlayan üç katman içerir ve ayrıca tamamen ölçeklenebilir, böylece akıllı aydınlatmadan süper akıllı aydınlatmaya kadar iş gereksinimleri değiştiğinde kolayca yükseltilebilir.

Philips 2018 Interact Installer Son Kullanıcı Ofisi

Bağlı aydınlatma Interact Pro ile başlar

Interact Pro sisteminin ayrı antenlere, radyo kutularına veya sinyal kablolarına gerek kalmadan kurulumu kolaydır. Sezgisel Interact Pro uygulamasıyla hızlı kurulumun keyfini çıkarın ve Interact Pro panosundaki paha biçilmez verilerle sağlanan verimli kurulum sonrası hizmet aracılığıyla müşterinizin güvenilir danışmanı olma şansını yakalayın.

Neye ihtiyacınız varsa: Bu, Interact Ready

Kablo dağınıklığı mı, kablosuz mu?

İşaretinizle birlikte ayarlanır ve kurulur. Bağlantımız ile bu kadar kolay.

Süper yavaş mı yoksa süper star mı?

Uyumluluk sorunları olmadan geleneksel aydınlatmanın doğrudan ve sorunsuz değiştirilmesi.

Hiçbir yerde mi yoksa her yerde mi?

Farklı uygulamalar için Interact Ready lambalar ve armatürler sunuyoruz. Nerede çalışırsanız çalışın, o da çalışır.

Aklınızda geçmiş mi gelecek mi var?

Tüm Interact Ready armatürleri, Interact Pro kontrol paneli ve uygulamasıyla sorunsuz bir şekilde çalışır.

Aydınlatma uzmanı olun

Signify Aydınlatma Akademisi, esas olarak değerlendirme testleri (sertifika broşürleri) ile birlikte gelen tüm ilgili eğitim kaynaklarını size sunan bir öğrenme platformudur. Akıllı aydınlatma alanında sertifikalı bir teknisyen olmanıza yardımcı olacak en son eğitimlerimize göz atın.

Ticari eğitim

Bu yol, bağımsız ve ağ geçidi bağlantılı sürümlerin özelliklerine ve faydalarına odaklanır. Nesnelerin İnterneti (IOT) alanına adım atmak istiyorsanız, bu alana yönelik eğitime erişmek için Signify satış temsilcinizle iletişime geçin.

Teknik eğitim

Bu eğitimde, uygulamayı kullanmaya nasıl başlayacağınızı ve Temel ve İleri seviyelerin farklı özelliklerini nasıl devreye alacağınızı ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin.

Hazır mısınız, değil misiniz?

Gerçek uzmanlar, işlerini Philips bağlantılı aydınlatma ile çalışan Interact Pro kontrol paneli ve uygulaması ile artırıyor