Ofisinizi optimize edin ve verimliliği artırın

Ürün özellikleri

Ofisinizi çalışmak için ilham veren bir yere dönüştürün

Verimli ve etkili bir ofis alanı oluşturmak için, insani yaklaşımı gelişmiş teknoloji ile bir araya getirin. Çalışanlarınızın hislerini, davranışlarını ve performansını olumlu yönde etkileyen sürdürülebilir çözümlerle kalifiye personelin ilgisini çekin ve bünyenizde çalışmalarını sağlayın. Buna ek olarak, bağlı aydınlatma armatürlerimizi Interact Office ile birlikte kullanarak binanızın IoT için etkinleştirilmiş olmasını sağlayabilir ve akıllı teknolojinin gücünü kullanabilirsiniz.

Operasyonu optimize edin

LED'li aydınlatmaya ve kontrollere geçerek %80'e varan enerji tasarrufu sağlayın

Esnek ve yenilenebilir aydınlatma sayesinde, kişilerin değişen ihtiyaçlarını yönetin

Farklı alanlara uyacak şekilde kapsamlı aydınlatma armatürü biçimleri kullanın

Performansı artırın

Işık görünümleri ve kişisel ışık tarifleri ile görsel ve duygusal konfor sağlayın

Doğal ışık dağılımı ile sağlıklı ve ilham veren bir çalışma alanı oluşturun

Görsel olarak rahat ve belirli bir göreve uygun LED'li aydınlatma ile çalışan üretkenliğini iyileştirin

Etkileşimi ve esenliği artırın

Doğal ışığın avantajlarını kullanarak esenliği iyileştirin

İnsanlaştırılmış teknoloji sunan sağlıklı bir çalışma alanı sayesinde nitelikli personelin ilgisini çekin ve bünyenizde çalışmalarını sağlayın

Doğru zamanda doğru ışığı sağlayan dinamik ayarlanabilir beyaz aydınlatma ile günlük ritimleri destekleyin

Olasılıkları keşfedin

Sensörlerle ve kablosuz kontrollerle alanınızı optimize edin

Gerçek renklerinizi gösterin

Amsterdam'daki The Edge ofis binasının ön cephesi

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Interact Office yazılımı ve sistem mimarisiyle, çalışan performansını artırıp boşa harcanan zamanı azaltın. Çalışanların boş toplantı odalarını veya kullanılabilecek çalışma alanlarını bulmalarına yardımcı olun ve aydınlatmayı kişiselleştirmelerini sağlayarak desteğinizi hissettirin. Çalışanların nerede ve nasıl çalışmayı tercih ettiklerini görerek kullanımla ilgili görüş edinip, enerji ve yer tasarrufu sağlayın. Verimliliği artırma olasılıklarını keşfedin. Tüm bunlar için entegre IoT sensörleriyle Philips'in LED bağlı aydınlatmasını kurarak işe başlayın. Interact Office yazılımının sağladığı öngörülerle bina verimini artırıp mekanı daha optimal kullanmak ve daha sürdürülebilir, akıllı bir ofis yaratmak bu kadar basit.

İş yerinde sağlık ve esenlik

İç mekanlarda yaşayan bir nesil olduk. Ortalama olarak, %36'sı iş yerinde olmak üzere zamanımızın %90'ından fazlasını iç mekanlarda geçiriyoruz. Ancak iç mekanlarda ne kadar çok zaman harcarsak ışığın yararlı etkilerine o kadar az maruz kalıyoruz. Sonuç olarak, doğal gün ışığından bize yardımcı olacak kadar besin alamıyoruz.

Işığın biyolojik etkileri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Işığın görsel etkisi (iyi görme), duygusal etkisi (iyi hissetme) ve biyolojik etkisi (iyi performans gösterme) hakkında bilgi edinebileceğiniz bir bülten hazırladık.

Melanopik aydınlatma uygulayarak ofiste esenliği artırın

Melanopik aydınlatma uygulayarak ofiste esenliği artırın

Melanopik ışık, biyolojik ışığın, ışığın görsel olmayan etkileri doğrultusunda iç vücut saatini eş zamanlı hale getirme konusunda önemli rol oynayan bir parçasıdır. Melanopik aydınlatmayı binanızda uygun şekilde tasarlamanız, doğal gün ışığının faydalarını iç mekanlara getirerek görsel konforu, esenliği ve performansı artırır. Melanopik ışıkla ilgili son broşürümüzü okuyarak melanopik aydınlatma uygulayarak ofiste esenliği nasıl artıracağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ofis tasarımı hızla değişiyor. İşlevsel çalışma alanları, çalışanların sağlığına ve esenliğine öncelik verilen ve desteklenen, cazip ve ilham verici ortamlar sağlar. Bu ise sadece iş yerindeki herkesin ruh halini, uyku düzenini ve performansını iyileştirmekle kalmaz; nitelikli personelin ilgisini çeker ve değerli çalışanların bünyenizde kalmasını sağlar.

Amsterdam'daki The Edge ofis binasının ön cephesi

WELL Bina Sertifikasyonu'nda aydınlatmanın önemi

International WELL Building Institute (IWBI) 2014'te, iş yerinde sağlığı ve esenliği artırmak için tasarlanmış küresel derecelendirme sistemi olan WELL Bina Standardı'nı tanıttı. v2 2020'de tanıtıldı ve önceki tüm çeşitleri ve v2 deneme sürümünü bütün proje türleri için tek bir WELL'de birleştirdi. WELL v2, yeni kanıtlara ve değişen halk sağlığı endişelerine yanıt vermektedir ve üç ayda bir güncellenmektedir. Puan toplamlarını daha yüksek sertifika seviyelerine nasıl yükselteceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için WELL Bina Sertifikasyonu broşürünü okuyun.

Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma hizmetleri Signify tarafından yönetilir. Aydınlatma işlerinizi bize bırakın, böylelikle şirketinizle ilgilenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Şirketimizin web sitesinde bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaçlarınıza özel destek sunarak tutkunuzu bilgimizle bir araya getirmeye çalışıyor, işinize değer katarken sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Ömür Boyu Sunulan Hizmetler

İşletmeniz, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış aydınlatmayı hak ediyor. Sorunları meydana gelmeden önlemekten, hızlı uzaktan yardıma kadar desteğimiz sayesinde aydınlatma sisteminiz daha uzun çalışma ömrüne sahip olur.

Performans Servisi

Belirli Anahtar Performans Göstergeleriyle uyumlu olarak iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri oluştururuz.

UV-C dezenfeksiyon hizmetleri

UV-C ışık; hava, su ve yüzeyler için bilinen bir dezenfektandır. Etkinliğin ve doğru kullanımın sağlanmasına yardımcı olmak üzere proje tasarımı, planlama, kurulum, çalıştırma ve bakım için UV-C hizmetleri sağlıyoruz.

Referans projeler

Forte Partner için ofise güvenli dönüş

Forte Partners, son pandemi bağlamında, kiracılarına güvenli bir ofise dönme rahatlığı sağlamayı amaçlayan UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti.

Philips UV-C Upper Air

Sırbistan, Belgrad merkezli bir inşaat şirketi olan Mašinoprojekt Kopring a.d., konferans odalarında dezenfeksiyon için Philips UV-C Upper Air'ı seçti

Sonepar

Fransa, Reims'deki Sonepar Connect, odalarındaki havayı bakterilere ve virüslere karşı korumak için Philips UV-C dezenfeksiyonu üst hava armatürlerini tercih etti.

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezinize ulaşın.

İndirmeler