UV-C ışık ile çalışanlara ve müşterilere güven verme

Sonepar Connect Reims Fransa

Sonepar Connect

Reims, Fransa

UV-C, alanı dezenfekte etmek için kuruldu ve günlük ticari faaliyetlere devam edilebiliyordu.

Her gün ofisimize bizimle buluşmaya gelen arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize ekstra bir koruma katmanı sağlamak benim sorumluluğum. Bu amaçla, havayı arıtmak ve dezenfekte etmek için Philips UV-C dezenfeksiyonu üst hava armatürlerini kullanmayı tercih ettik.
- Jean-Pierre Santier Reims'deki Sonepar Connect ajansının direktörü
uv-c üst tavana monte

Projede başarılması gerekenler

Oteller, kafeler, restoranlar, süpermarketler, derslikler ve ofisleri ziyaret ederek nefes alır, konuşur ve güleriz. Aynı zamanda öksürür ve hapşırırız. Koronavirüsün yayılmasını önlemek için alınan yeni tedbirlerle birlikte yaşam şeklimiz tamamen değişti. Ellerimizi sık sık yıkamayı, aramıza 1,5 metre mesafe koymayı ve örneğin yüzeyleri dezenfekte etmeyi alışkanlık haline getirdik. Artık soluduğumuz havayı araştırmak, Reims'deki SONEPAR Connect ajansının direktörünün çözmeye hevesli olduğu bir sorun.

Çözüm

Philips UV-C dezenfeksiyonu üst hava armatürleri, doğal konveksiyon veya hava dolaşımı sayesinde odanın üst bölümlerinden geçen havayı sürekli olarak dezenfekte eder. Bu ayrıca dezenfekte edilen havanın odanın alt kısmına geri akmasını ve hava ile karışmasını sağlar. UV-C ışınları, özel reflektörler ve panjur tasarımı ile kontrol edilir, bu da günlük etkinlikler güvenli bir şekilde devam ederken havanın sessiz bir şekilde dezenfekte edilmesini sağlar.

Philips UV-C dezenfeksiyonu üst hava tavana monte

UV-C ışınları cihaz seviyesinde ve üstünde dağıtılır ve bir odanın üst kısımlarındaki büyük hacimli havanın sessiz bir şekilde dezenfekte edilmesine izin verirken, iş faaliyeti cihazın seviyesinin altında devam eder. Philips PL-S TUV lamba şunları içerir: 4x9 W. UV-C ışığının test edilen patojenleri etkili bir şekilde etkisizleştirdiği kanıtlanmıştır.