Misafirlerinizin deneyimini yeniden şekillendirin

Unutulmayacak bir yer

Her misafir için benzersiz ve unutulmaz bir deneyim oluşturmak, müşteri sadakati sağlamanın kilit noktasıdır. Aynı zamanda, maliyetlere ve sürdürülebilir çözümlere odaklanmanız toplam maliyetiniz için önemlidir. Philips'in esnek LED'li aydınlatmasıyla, kapınızdan giren her misafiri karşılayabilir, yönlendirebilir ve ağırlayabilirsiniz. Bunları yaparken enerji ve operasyonel maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz. Güzel aydınlatma tasarımı, otelinizi hatırlanacak bir yer kılar. Ayrıca Interact Hospitality yazılımını bağlı aydınlatma armatürlerimizle birlikte kullanarak binanızın IoT için etkinleştirilmiş olmasını sağlayabilir ve akıllı teknolojinin gücünden yararlanabilirsiniz.

Maliyetleri azaltın

LED'li aydınlatma ile daha düşük enerji tüketimi, kontrollerle daha da fazla tasarruf edin

Gün ışığı kullanımıyla enerji kullanımını kontrol edin ve azaltın

Alanlar kullanımda değilken ışıkları otomatik olarak kapatın

Misafir deneyimini geliştirin

Otelin tamamında davetkar, ilham verici alanlar tasarlayın

Özel etkinlikler için dinamik aydınlatma ile otelinizi dönüştürün

Özel aydınlatma sahneleriyle, alanları farklılaştırmak için farklı modlar oluşturun

Sürdürülebilirlik hedeflerini karşılayın

LED'li aydınlatma çözümlerini kullanarak sürdürülebilirlik hedeflerini karşılayın

Döngüsel ekonomiye uygun ürünlerle karbon ayak izinizi azaltın

Daha yüksek gelir için alanı kolayca uyarlayın

Olasılıkları keşfedin

Mimari aydınlatmayı keşfedin

Mimari aydınlatmayı keşfedin

Philips aydınlatma armatürlerini Modüler Aydınlatma Araçları'nın mimari aydınlatmasıyla birleştirerek merkezi alanlarda görsel deneyimler oluşturun ve odalarınızın tasarımını geliştirin. 

Otel misafir odasında Interact Hospitality canlandırıcı aydınlatma görünümleri

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Interact Hospitality, binanızın genelinde gerçek zamanlı operasyonel şeffaflık sağlayarak personel verimliliğini artırıp enerji tasarrufu yaparken, misafir deneyimini geliştirmenize olanak tanır. Bağlantılı LED'li aydınlatmamız Interact Hospitality ile birlikte çalışarak, lobi, restoranlar ve balo salonundan otel odalarına kadar, enerji verimliliği sağlayan, canlandırıcı aydınlatma görünümleri sunar. Interact Hospitality yazılımı HVAC ve PMS gibi diğer sistemlerle entegre olarak, operasyonları geliştirmek ve misafir hizmetlerini iyileştirmek için sezgisel bir Interact panosunda gerçek zamanlı görünürlük sağlar

Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma hizmetleri Signify tarafından yönetilir. Aydınlatma işlerinizi bize bırakın, böylelikle şirketinizle ilgilenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Şirketimizin web sitesinde bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaçlarınıza özel destek sunarak tutkunuzu bilgimizle bir araya getirmeye çalışıyor, işinize değer katarken sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Ömür Boyu Sunulan Hizmetler

İşletmeniz, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış aydınlatmayı hak ediyor. Sorunları meydana gelmeden önlemekten, hızlı uzaktan yardıma kadar desteğimiz sayesinde aydınlatma sisteminiz daha uzun çalışma ömrüne sahip olur.

Performans Servisi

Belirli Anahtar Performans Göstergeleriyle uyumlu olarak iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri oluştururuz.

UV-C dezenfeksiyon hizmetleri

UV-C ışık; hava, su ve yüzeyler için bilinen bir dezenfektandır. Etkinliğin ve doğru kullanımın sağlanmasına yardımcı olmak üzere proje tasarımı, planlama, kurulum, çalıştırma ve bakım için UV-C hizmetleri sağlıyoruz.

Ürün özellikleri

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezinize ulaşın.