Mağazanızı hikayelere dönüştürün

Dikkat çekin, iletişime geçin ve dönüştürün

Aydınlatma, müşterilerinizin mağazadaki deneyimini geliştirmek açısından önemli bir rol oynar. Doğru aydınlatma ile mağazanızı dönüştürebilir, maksimum yerleşim esnekliği sağlayabilir, ürünlerinizi sergileyebilir, müşterilerle etkileşim kurabilir ve onları alıcılara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bağlantılı armatürlerimizi akıllı teknolojinin gücünden yararlanmanıza imkan veren Interact Retail yazılımı ile birlikte kullanarak mağazanızın IoT destekli olmasını sağlayabilirsiniz.

Deneyimi iyileştirin

Mağazanız için aydınlatma sahneleri tasarlayın, oluşturun, yenileyin ve yönetin

Özelleştirilmiş aydınlatma ile markanızı farklılaştırın

Müşterileri çeken, dönüştüren ve elde tutan ışıkla iş etkisini artırın

Marka oluşturun

Dinamik bir aydınlatma sahnesi ile markanızın hikayesini vitrinde başlatın

Dinamik aydınlatma ile müşterileri belirli alanlara veya promosyonlara yönlendirin

Markanız için özelleştirilmiş aydınlatma ile tutarlı bir görünüm ve his oluşturun

Operasyonu optimize edin

Özel tedarik zinciri çözümleriyle mağazaların zamanında açıldığından emin olun

Enerji verimliliği sağlayan LED'li aydınlatma ve kontroller ile maliyetleri azaltın

Basitleştirilmiş kurulum ve hizmete almanın yanı sıra küresel destek ile kesinti süresini en aza indirin

En iyi ışık kalitesine sahip deneyimi oluşturun

Duyguların bir müşterinin karar verme yolculuğunda önemli bir rol oynadığını ve doğru hissin doğru deneyimle uyandırıldığını biliyoruz. Mağazanızda markanıza uygun bir deneyim oluşturmak söz konusu olduğunda, ışık kalitesi temel fark unsurudur.

Işık kalitesi, ışığın yalnızca parametreleri veya özellikleri demek değildir; aynı zamanda farklı aydınlatma uygulamalarının, alışveriş yapanların deneyimini ve bir alan ile koleksiyonun görünümünü ve hissini nasıl etkilediğidir.

Mükemmel aydınlatma, tamamen deneyim oluşturmakla ilgilidir. Hissedilir, görülmez.

Bir bakışta ışık kalitesinin avantajları

Bir bakışta ışık kalitesinin avantajları

Marka deneyimini farklılaştırın

Marka kimliğinizi, mağazanın amacını ve müşterinin kimliğini birleştiren bir atmosfer yaratın. Philips Fashion Proof Optics (FPO), koleksiyonunuzun görünümünü, mağazanızın ambiyansını ve kimliğini tanımlamak için yoğunluk ve kontrast oluşturur.

Spot lamba altındaki koleksiyonunuz

Philips Fashion Proof Optics (FPO), koleksiyonunuzu öne çıkarır. Minyatürleştirilmiş noktalara ve mükemmel parlama kontrolüne sahip benzersiz optik bileşenler, koleksiyonunuzun öne çıkması için %30 yoğunluk katar ve kontrastı ikiye katlar.

Koleksiyonunuzdaki renkleri iyileştirin

Görmenin inanmak olduğunu hepimiz biliyoruz. Philips LED tonları, koleksiyonunuzdaki renklerin canlı olmasını sağlar. Doğal dokuyu geliştirin ve renklerin gerçek, canlı olduğundan emin olun. Işık kalitesi ile oluşturulan ilgi çekici bir deneyimle müşterilerinizi etkileyin.

Mağazanızda müşterileri durdurma gücünü ve trafiğini artırın

Ekstra dar açılı ışın ve yüksek yoğunluk ile canlı ve çekici vitrinler oluşturabilirsiniz. Güneşli günlerde bile mağazanız açık ve davetkar görünecek.

Olasılıkları keşfedin

Işık imzanızı oluşturun ve markanızı farklılaştırın

Mağazanız benzersizdir. Artık aydınlatmanız da benzersiz olabilir

Ürün özellikleri

Özel aydınlatma

Proje ihtiyaçlarınıza özel büyük dekoratif avizeler

Entegre menteşeli şık, vurgulu lamba

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Bağlı aydınlatmayı keşfedin

Mağaza aydınlatması. Her yerdedir. Peki aydınlatma yeni verimlilikleri desteklese, mağaza içi deneyimi iyileştirse ve ayrıntılı perakende analizi için veri üretseydi? Bağlı aydınlatmamızla birlikte Interact Retail yazılımı, bunları ve daha pek çok şeyi yapmanıza imkan tanır. Çarpıcı ve esnek perakende mekanları oluşturun, bölgelere ayırma ve ışık katmanları ile müşterilere özgü davranışları tetikleyin, müşterilere mağaza uygulamanız aracılığıyla akıllı telefonlarında bulundukları yere göre teklifler sunun. Bu, artık akıllı perakendecilik.

Aydınlatma Hizmetleri

Aydınlatma hizmetleri Signify tarafından yönetilir. Aydınlatma işlerinizi bize bırakın, böylelikle şirketinizle ilgilenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz. Şirketimizin web sitesinde bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Profesyonel Hizmetler

İhtiyaçlarınıza özel destek sunarak tutkunuzu bilgimizle bir araya getirmeye çalışıyor, işinize değer katarken sizin için en uygun çözümü sağlıyoruz.

Ömür Boyu Sunulan Hizmetler

İşletmeniz, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmış aydınlatmayı hak ediyor. Sorunları meydana gelmeden önlemekten, hızlı uzaktan yardıma kadar desteğimiz sayesinde aydınlatma sisteminiz daha uzun çalışma ömrüne sahip olur.

Performans Servisi

Belirli Anahtar Performans Göstergeleriyle uyumlu olarak iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri oluştururuz.

UV-C dezenfeksiyon hizmetleri

UV-C ışık; hava, su ve yüzeyler için bilinen bir dezenfektandır. Etkinliğin ve doğru kullanımın sağlanmasına yardımcı olmak üzere proje tasarımı, planlama, kurulum, çalıştırma ve bakım için UV-C hizmetleri sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.

İndirmeler