Işık imzanızı oluşturun, LED tonları

Her zaman moda olan mağaza içi aydınlatması

Philips LED tonlarıyla mağaza ve moda koleksiyonunuzu çarpıcı bir perakende deneyimine dönüştürün. Beyazların daha parlak, siyahların daha keskin, renklerin daha canlı ve kotların daha belirgin görünmesi için her ürün ve uygulama alanında en iyiyi ortaya çıkaran imza aydınlatmayı keşfedin. LED tonlarıyla, müşterilerin ayrılmak istemeyeceği sürükleyici bir perakende deneyimi yaratabilirsiniz.

LED tonlarına bakın

Koleksiyonunuz için doğru LED tonlarını seçmenin nasıl doğru izlenimi sağladığını ve markanızın kişiliğini nasıl ifade ettiğini keşfedin.

Markanızın tonu ne?

Standart 930

Nazik, davetkar bir atmosfer yaratmak için sıcak renkler ve yumuşak beyazlar uygulayın ve nasıl yaratıcı, ancak uygun maliyetli olabileceğinizi keşfedin.

Premium Beyaz

Piyasadaki en iyi teknoloji ile daha güçlü beyazlar sunan, ancak enerji tasarrufundan en düşük düzeyde ödün veren, mağaza modasında yeni bir ölçüt.

Keskin beyaz

Vitrininizin dramatik etkisini artırın. Beyaz tonlardaki değişimleri vurgulayın, siyahlara kontrast ekleyin ve sıcak ten tonlarını korurken gerçek bir ışıltı efekti oluşturun.

Üstün Renk

Renkler ve beyazlar arasındaki kontrası artırın; arka planı etkilemeyecek ancak enerji verimliliği üzerinde olumlu bir etkisi olacak daha doygun, canlı bir moda deneyimi için yeni renk derinlikleri elde edin.

Denim

Mağazanızın ambiyansını etkilemeden kot rengi (taşlanmış kotta bile) ve solmuş malzeme arasındaki farkı vurgulayın.

Renksel geriverim

Renk oluşturma ve renk doygunluğu

Renkler, modanın olmazsa olmazıdır. Renk Oluşturma Dizini (CRI), renklerin farklı ışık kaynaklarında algılanma şeklini tanımlamak için kullanılır. Ancak, CRI doygun renkler hakkında bilgi içermez. Aynı CRI için az doygun veya aşırı doygun renklere sahip olabilirsiniz. Sağdaki grafik, aşırı doymuş/az doymuş tişört renklerine karşılık gelebilen CRI 70'de bunu açıkça göstermektedir. Bu nedenle, koleksiyonlarınızın öne çıkmasını ve deneyim oluşturmasını sağlamak için bu boşluğu doldurmak amacıyla Philips LED çeşitleri geliştirdik.

Jef Montes koleksiyonu Londra'nın moda tutkunlarını Crisp White LED'lerle etkileşime geçmek üzere tasarlanmış kumaşlarla büyülüyor

Montes'in koleksiyonu, nefes kesici etkilere sahip beyaz LED mağaza aydınlatmasının olasılıklarını göstermek üzere Philips Aydınlatma için özel olarak tasarlandı.

Kariyeri boyunca Montes, ışık hafızalı malzemeler ve ışığın farklı yüzeylerdeki yansımasıyla büyülendi ve bu koleksiyon için ışığın tasarımlarıyla nasıl etkileşime girdiğini inceledi. Philips Crisp White mağaza aydınlatmasından ilham alan Montes'in Illuminosa ve Velero koleksiyonu, giysiler üzerinde çarpıcı ışık yansımaları oluşturmak için fiberglas ve naylon gibi malzemeler kullanıyor.

Hollandalı moda tasarımcısı Jef Montes, "Işık, koleksiyonlarımı tasarlamada önemli bir etken ve beyaz ışık, doğru etkiyi elde etmek için son derece önemli," diyor. "Philips Crisp White'ın beyaz LED ışığı, malzemeler üzerinde ilgi çekici ışık yansımaları oluştururken kıyafetlerin çizgileri beyaz ışıkla açıkça belirginleşiyor."

Koleksiyon ilk olarak Oxford Caddesi'ndeki House of Fraser’ın ilk Londra mağazasında tanıtıldı ve Mart ayında Frankfurt'taki Aydınlatma ve Bina fuarında da sergilenecek. House of Fraser, halihazırda beş Birleşik Krallık mağazasını içeren ve Çin'deki mağaza açılışlarının izleyeceği uluslararası mağaza açılışları için Crisp White'ı seçti.

Jef Montes
Jef Montes koleksiyonu
Parlak ışıkla aydınlatılmış perakende mağaza cephesi

Interact Retail

Mağaza aydınlatması. Her yerde var. Peki ya aydınlatma yeni verimlilikleri desteklese, daha zengin bir mağaza içi deneyim yaratsa ve derinlemesine perakende analizi için veri üretseydi? Hayal gibi geliyor ama gerçek. Bağlantılı LED'li aydınlatma ile etkinleşen Interact Retail, bunları ve daha pek çok şeyi yapmanıza olanak tanıyor. Çarpıcı ve esnek perakende mekanları oluşturun, bölgelere ayırma ve ışık katmanları ile alışveriş yapana özgü davranışları tetikleyin ve alışveriş yapanlara mağaza uygulamanız aracılığıyla akıllı telefonlarında bulundukları yere göre teklifler sunun. Bu artık akıllı perakendecilik.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.

İndirmeler