Gerçek uzmanlar, gerçek kalite

İşi doğru yapmanız gerektiğinde, Philips LED'li aydınlatma teknolojisine güvenebilirsiniz. En geniş LED ampulü, armatürü ve kontrollerinden oluşan ürün yelpazesiyle her müşterinin ihtiyacını karşılayabiliriz.

LED teknolojileri hızla değişiyor ve birçok yeni fırsat yaratıyor. Aydınlatmada güvenilir bir isim olarak, karşılaştığınız zorlukları anlıyoruz ve işletmenizi geliştirmenize yardımcı olabiliriz.

Yalnızca elinden iş gelen biri değilsiniz, gerçek bir uzmansınız. İşi yapmak için güvenilecek biri. İyi planlayan, hızlı uygulayan ve verimli çalışan biri. Gerçek uzmanlar Philips Aydınlatma'ya güveniyor.

overview-content-image-connected-lighting

Başarı için oluşturulmuş bağlı aydınlatma

Bağlı aydınlatma, entegre sensörlere sahip LED ışıkların uygulama yazılımına bağlanması ve yepyeni bir fırsatlar dünyasının kapılarının açılması anlamına gelir.

Müşterinizin aydınlatma ihtiyaçları ne olursa olsun Philips, maksimum performans kişiselleştirme ve tasarım için oluşturulmuş geniş bir Interact Ready aydınlatma armatürü ve lamba ürün yelpazesi sunar. Kablosuz sensörler ve duvar anahtarları dahil tüm bileşenler birlikte çalışabilir, yenilenebilir, ayrıca müşterilere işletmelerinin hak ettiği ışığı, konforu ve rahatlığı sağlamak için üretilmiştir.

Aydınlatma uzmanı olun

Signify Aydınlatma Akademisi, esas olarak değerlendirme testleri (sertifika broşürleri) ile birlikte gelen tüm ilgili eğitim kaynaklarını size sunan bir öğrenme platformudur. Akıllı aydınlatma alanında sertifikalı bir teknisyen olmanıza yardımcı olacak en son eğitimlerimize göz atın.

Ticari eğitim

Bu yol, bağımsız ve ağ geçidi bağlantılı sürümlerin özelliklerine ve faydalarına odaklanır. Nesnelerin İnterneti (IOT) alanına adım atmak istiyorsanız, bu alana yönelik eğitime erişmek için Signify satış temsilcinizle iletişime geçin.

Teknik eğitim

Bu eğitimde, uygulamayı kullanmaya nasıl başlayacağınızı ve Temel ve İleri seviyelerin farklı özelliklerini nasıl devreye alacağınızı ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin.

LED'li aydınlatma ürünleri

Amacımız, işletmenizi geliştirmenizi kolaylaştırmaktır. Bu nedenle, eksiksiz bir LED ampulü ve aydınlatma armatürü ürün yelpazesi sağlıyor, sizi kullanımı kolay indirmeler, araçlar ve kurulum önerileriyle destekliyoruz.

Kurulumlar

Kurulumla ilgili sorunuz mu var? CoreLine aydınlatma armatürleri ve şerit LED'lere ilişkin kurulum videolarımıza bakın.