Elinden iş gelen mi yoksa profesyonel mi?

Gerçek uzmanlar, gerçek hikayeler

Yalnızca elinden iş gelen biri değilsiniz, gerçek bir uzmansınız. İşi yapmak için güvenilecek biri. İyi planlayan, hızlı uygulayan ve verimli çalışan biri. Gerçek uzmanlar Philips Aydınlatma'ya güveniyor.

Henk de Man

Satış müdürü

TechTron, Veenendaal
Hollanda

Kurulum branşında sürekli bir zaman baskısı vardır – proje teslim sürelerinin karşılanması, her şey hızla yapılmalıdır. İlk seferde doğru yapmamız gerekir ve bu, aynı zamanda tedarikçilerinize de güvenebilmeniz gerektiği anlamına gelir. Bizim işimizde güven çok önemlidir!

Tony Carissimo

Elektrik İşleri Yüklenicisi

Caro Elektrik Inc., Marlboro
ABD

İş eve taşınıyor ve ev işe taşınıyor ... bu, serbest elektrik işi yüklenicisi olmanın anlamının bir parçası. Uzun bir günün sonunda, önemli olan küçük basit şeyler. Babamın izinden gittim ve bir şeylerin nasıl aydınlatılacağını öğrendim. Ve de nasıl ilk seferde doğru yapılacağını.

Denis Zago

Profesyonel teknisyen

Zago S.r.l Elettricista 
İtalya 

Elektrik şirketimizi babam kurdu ve benim için ailem ile zaman geçirmek çok önemli. Başından itibaren kaliteli bir iş çıkarmak istememin bir nedeni de bu, böylece bir şeyleri düzeltmek için geri dönerek zaman kaybetmem. Her neyse, işlerde marjlar bugünlerde gerçekten çok dar. Bu nedenle şirketimizde aydınlatma bileşenlerini belirlerken gerçek kaliteyi sunduğumuzdan emin oluyoruz.

Aydınlatma uzmanı olun

Signify Aydınlatma Akademisi, esas olarak değerlendirme testleri (sertifika broşürleri) ile birlikte gelen tüm ilgili eğitim kaynaklarını size sunan bir öğrenme platformudur. Akıllı aydınlatma alanında sertifikalı bir teknisyen olmanıza yardımcı olacak en son eğitimlerimize göz atın.

Ticari eğitim

Bu yol, bağımsız ve ağ geçidi bağlantılı sürümlerin özelliklerine ve faydalarına odaklanır. Nesnelerin İnterneti (IOT) alanına adım atmak istiyorsanız, bu alana yönelik eğitime erişmek için Signify satış temsilcinizle iletişime geçin.

Teknik eğitim

Bu eğitimde, uygulamayı kullanmaya nasıl başlayacağınızı ve Temel ve İleri seviyelerin farklı özelliklerini nasıl devreye alacağınızı ayrıntılı olarak öğreneceksiniz.

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin.

Daha fazla bilgi

LED'li aydınlatma ürünleri

Amacımız, işletmenizi geliştirmenizi kolaylaştırmaktır. Bu nedenle, eksiksiz bir LED ampulü ve aydınlatma armatürü ürün yelpazesi sağlıyor, sizi kullanımı kolay indirmeler, araçlar ve kurulum önerileriyle destekliyoruz.

Kurulumlar

Kurulumla ilgili sorunuz mu var? CoreLine aydınlatma armatürleri ve şerit LED'lere ilişkin kurulum videolarımıza bakın.