Çalışanlar ve ziyaretçiler için güvenli çalışma

UV-C Mašinoprojekt Kopring a.d. Belgrad, Sırbistan

Mašinoprojekt Kopring a.d.'de UV-C

Belgrad, Sırbistan

Koronavirüs nedeniyle normal hayat değişti ve mevcut sağlık krizinden korunmak için önlemler almak zorundayız. Odak noktamız iç mekanlarda soluduğumuz havadır.

Projede başarılması gerekenler

Projede başarılması gerekenler

Koronavirüsün neden olduğu mevcut sağlık krizinden kendimizi korumak için almamız gereken önleyici tedbirler nedeniyle normal hayat değişti. Koronavirüsün neden olduğu mevcut sağlık krizi, girip çıkanın çok olduğu odalardaki faaliyetleri etkiliyor. İç mekanlarda soluduğumuz havayla ilgili özel bir endişe var. Mašinoprojekt Kopring a.d. yönetim kurulunun konferans odalarında Philips UV-C Upper Air armatürlerini uygulamaya karar vermesinin ana nedeni de bu.

Çözüm

Konferans odası en fazla girip çıkılan odalardan biri olarak kabul edildiğinden, Philips UV-C Upper Air dezenfeksiyon armatürlerinin kurulumu, ek güvenlik ve patojenlere karşı koruma sağlayan ideal bir çözüm sunar. Philips UV-C Upper Air armatür, doğal yayılım veya hava dolaşımı sayesinde odanın üst alanlarından geçen havayı sürekli olarak dezenfekte eder. Bu ayrıca, dezenfekte edilen havanın odanın alt kısmına geri akışını ve hava ile karışmasını sağlar. UV-C ışınları, belirli reflektörler ve panjur tasarımı ile kontrol edilir. Bu, günlük faaliyetler güvenli bir şekilde devam ederken havanın sessiz bir şekilde dezenfekte edilmesini sağlar. Bu güne kadar bilinen hiçbir patojen UV-C1'e dirençli değildir. Philips, UV-C aydınlatmada 35 yıllık deneyime ve güçlü uygulama uzmanlığına sahiptir.

İlgili projeler

Bosch

Bosch'un verimli bir çalışma atmosferi oluşturmak ve enerji tasarrufu sağlamak üzere ofis aydınlatmasını nasıl kullandığını öğrenin.

Sonepar

Fransa, Reims'deki Sonepar Connect, odalarındaki havayı bakterilere ve virüslere karşı korumak için Philips UV-C dezenfeksiyonu üst hava armatürlerini tercih etti.