Gerçek uzmanlar yeni fırsatlar için yeni bağlantılar seçer

Philips MasterConnect LED ampuller

Akıllı aydınlatmaya sahip olmak için çok para harcamanız gerektiğini kim söyledi? Philips MasterConnect LED ampullerle ilk adımınızı atın: Size yükseltme yapmak için kolay ve sorunsuz bir yol sunan ve bağlı aydınlatmanın tüm avantajlarını kucaklayan akıllı sonradan takılan LED ampuller.

Aydınlatma çözümlerini bir sonraki seviyeye taşımanın daha iyi bir yolu yok.

Kolay kurulum

Kablosuz uygun ürünler, ağ geçidinin gerekli olmaması ve sezgisel mobil uygulama kılavuzlu kurulum, kurulumu hızlı ve sorunsuz hale getirir.

Kullanışlı ve verimli

Aydınlatma sistemini, daha fazla konfor ve daha fazla enerji tasarrufu için kablosuz karartma, doluluk algılama ve gün ışığı hasadı sağlayacak şekilde programlayın.

Ölçeklenebilir sistem

Bulut tabanlı sistemlerin tüm avantajlarından yararlanmak için mevcut bileşenleri yeniden kablolamaya veya yükseltmeye gerek kalmadan bir ağ geçidi eklemeniz yeterlidir.

İçerik Uygulama Kılavuzu

Her odayı olabileceği en iyi hale getirin

Bu kılavuz size çeşitli ilham verici ipuçları ve hangi MasterConnect LED ampullerin ve bileşenlerinin harika sonuçlar ve sizin ve müşterilerinizin görmek isteyeceği "vay be" etkisi için doğru olduğuna dair bilgiler sağlar.

Bağlı aydınlatmaya hazır olun

Interact

Aydınlatmayı bir sonraki seviyeye taşıyın

Philips MasterConnect LED ampulleri, Interact uygulamasıyla da kullanılabilir. Interact ile, donanım değişikliğine veya yeniden kablolamaya gerek kalmadan, tesis dışı sistem izlemeden müşterinizin çalışanları için kişiselleştirilebilir ışık ayarlarına kadar çeşitli bulut tabanlı avantajların keyfini çıkarmak için basitçe bir ağ geçidi ekleyebilirsiniz.

Bir dağıtıcı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun.

Bize ulaşın

Sorunuz mu var? Bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin.

İlgili ürünler

Teknisyen Merkezi

Teknisyenler için, enerji tasarruflu CoreLine LED armatürleri, yükseltilebilir LED lambalar ve şerit LED'ler ve geleneksel aydınlatmalar hakkında tüm bilgiler.

Etkileşime Hazır

Philips Interact Ready lambalar ve armatürler, küçük ve orta ölçekli işletmelere bağlı aydınlatma sağlamak için sezgisel Interact Pro uygulamasıyla birlikte çalışır