StyliD Evo

Perakende esnekliği ve performansında en üstün üründür

StyliD Evo - geleceğe en dayanıklı perakende projektör

StyliD Evo, olağanüstü esneklik ve performans sunarak yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Çok çeşitli perakende uygulamalarında kullanılabilmesinin yanı sıra mağazanız her yenilendiğinde tekrar tekrar kullanılabilir.

Philips StyliD Evo - geleceğe en dayanıklı perakende projektör
  • PerfectAccent optik platforma sahip
  • Değiştirilebilir optikler ve aksesuarlar
  • Geniş uygulama yelpazesi
  • Sürdürülebilirlik

PerfectAccent optik platforma sahip

Online alışverişin alışveriş alışkanlıklarına hakim olmaya devam ettiği bir zamanda, perakendeciler alışveriş yapanları tekrar mağazalarına çekmek için her taktiği kullanmalıdır. PerfectAccent, perakendecilere mağazalarındaki her farklı alan ve uygulama için optik etkinlik, görsel çekicilik ve optimize edilmiş ışık dağılımı arasında mükemmel bir denge sağlar.

PerfectAccent, perakendecilere beş büyük fayda vaat ediyor. Perakendeciler şunları yapabilirler:

Işık kalitesini en üst düzeye çıkarma ve alışveriş yapanların göz konforunu artırma

PerfectAccent reflektöründeki küçük 3D yüzeyler, daha fazla göz rahatlığı sağlayarak ışığın görünümünü etkiler. renk tutarlı bir ışın sağlamak için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, nesneler daha eşit bir şekilde işlenir ve bu da perakende satış noktalarındaki teşhirlere daha fazla görsel çekicilik kazandırır.

Kullanım ömrü boyunca performansı, yansıtma özelliğini ve malzeme bütünlüğünü koruyun

Geliştirme sürecimiz, özellikle ürünlerimizin kullanım ömrü boyunca kalitesine odaklanır. Bu nedenle amacımız, her bileşenin uzun vadede armatür verimini optimize etmek için tasarlandığı her zaman en iyi optik grubu seçmektir.

Verimliliği ve enerji tüketimini optimize edin

Metal taban malzemeli reflektörler, üstün ışık yansıtma özelliği sağlar (reflektör tipine bağlı olarak %6'ya kadar daha yüksek) ve bu nedenle armatür verimini en üst düzeye çıkarır.

Değiştirilebilir ışınlar arasından seçim yapın

Bu, en popüler aydınlatma serilerimizin çoğuna, geniş ışından dar ışına ve tekrar ters yöne olacak şekilde farklı ışın seçenekleriyle güncellenme avantajı sağlar.

Hızlı bir yatırım getirisi sağlayın

Tam alüminyum reflektörlerin ilk maliyeti marjinal olarak daha yüksek olmasına rağmen, aydınlatma ürününün sağladığı enerji tasarrufu ile kolayca dengelenebilir. Bu, çekici bir yatırım getirisi sağlayabilir.

Değiştirilebilir optikler ve aksesuarlar

Mağaza düzeninizi güncellemek veya optimize etmek de kolaydır. StyliD Evo'nuzun optiklerini ve/veya optik aksesuarlarını mağazadaki yeni hedef veya işleve uyacak şekilde güncellemeniz yeterlidir. Bu, StyliD Evo'yu mağaza ikramları boyunca yeniden kullanmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir, böylece mağaza ambiyansınız minimum çaba, aksama süresi ve maliyetle her zaman güncel olur.

Ön çerçeve süngüsünün kilidini açın

Reflektör tertibatını çıkarın

Ön çerçeveden reflektörün klipsini açın

Optik aksamı takın

Optik aksamı kilitleyin

Geniş uygulama yelpazesi

StyliD Evo döngüsel ekonomi için tasarlandı

Müşterilerimiz ve gezegenimiz için 5 hayati fayda

Sürdürülebilirlik bilgi grafiği
Yeni dikdörtgen ve oval ışın

Yeni dikdörtgen ve oval ışın

Mağazanızdaki ışığın kalitesini daha da artırmak için StyliD Evo'nun yeni oval ışını, taze yiyecek tezgahlarını ve promosyon reyonlarını daha verimli bir şekilde öne çıkarmak için özel olarak geliştirilmiştir.

  • Afişler ve tabelalar
  • Raf aydınlatma
  • Ürün teşhirleri
  • Taze gıda tezgahları
Taze gıda LED tarifleri

Taze gıda LED tarifleri

Alışveriş yapanlar deneyimlerine dayanarak yemek güzel görünüyorsa tadının da güzel olacağını bilir. Taze yiyeceklerinizi en iyi şekilde sunacak ve aynı zamanda israfı en aza indirmeye yardımcı olacak birkaç LED tarifimiz var.

Araştırmalara göre, insanlar taze ürünlerin renklerini gerçekte olduğundan daha doymuş biçimde hatırlıyorlar. Gerçekten bir ürün tercih etmeye gelince ise tüketici tercihleri daha da ileri gidiyor: Hatırladıklarından daha doymuş bir renk istiyorlar. Doğru aydınlatma tarifi, sunumu optimize ederek satışları artırabilir.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezimize ulaşın.

Daha fazla bilgi