Taze gıdaya yönelik LED tarifleriyle taze gıdalardan en iyi şekilde yararlanın

Bir bakışta taze gıdanın faydaları

Taze gıdanın faydaları

En iyi sunum

Araştırmalara göre, insanlar taze ürünlerin renklerini gerçekte olduğundan daha doymuş biçimde hatırlıyorlar. Gerçekten bir ürün tercih etmeye gelince ise tüketici tercihleri daha da ileri gidiyor: Hatırladıklarından daha doymuş bir renk istiyorlar. Doğru aydınlatma tarifi, sunumu optimize ederek satışları artırabilir. 

Kaliteyi koruyun

Yetersiz aydınlatma, taze ürünlerin kalitesini etkiler. Doğru aydınlatma tarifi, gıdaların daha uzun süre taze kalmasına yardımcı olur, bu da daha uzun raf ömrü ve daha az atık anlamına gelir.

Unutulmaz bir deneyim oluşturun

Taze gıda LED'li aydınlatma tarifleri, en hızlı bozulan ürünlerinizin hem sunumunu hem de kalitesini iyileştirerek taze gıda departmanlarınızda fark yaratmanıza yardımcı olabilir.

Taze gıda LED'li aydınlatma tarifleri ile neler mümkündür?

Müşteriler yiyecek güzel görünüyorsa tadının da güzel olacağını deneyimlerinden bilir. Taze gıdalarınızı en iyi şekilde sunacak ve aynı zamanda israfı en aza indirmeye yardımcı olacak LED tarifleri portföyümüze göz atın. 

Muhteşem Dilimlenmiş Et

Araştırmalar, müşterilerin zengin, doygun renge sahip etleri tercih ettiğini gösteriyor. Taze gıdalara yönelik Rose LED armatürlerimiz, etin kırmızılığını artırmak ve renk bozulmasını daha az atık anlamına gelecek şekilde yavaşlatmak için perakendeciler ve et uzmanlarıyla birlikte özel olarak geliştirilmiştir.

Taze balıklar için optimum aydınlatma

Çünkü tazelik, mağazaların büyüme motorudur. İster et veya peynir, ister meyve ve sebze, balık ve deniz ürünleri olsun, tazelik, müşterileri fiziksel mağazalara çekmeye devam ediyor. Gıdalar ne kadar taze görünürse o kadar iyi.

Meyve ve Sebzeler

Taze gıda departmanı, müşteri bağlılığının oluşturulduğu yerdir ve genellikle mağazaya yapılan bir yolculuğun ana motivasyon kaynağıdır. Meyve ve sebzeler belirli zorluklar oluşturur. Çünkü canlı dokulardır.

Zengin, kaymaksı peynir

Peynir ışığa maruz kaldığında yağlar oksitlenmeye başlar; önce görünüşü değişir, sonra tadı bozulur. Taze gıdalara yönelik şampanya rengi tarifimiz, bu hassas gıdaları güzel bir şekilde sergilerken, aynı zamanda en yüksek tazeliği ve kaliteyi de korur.

Kusursuz Patates

Işık, patateslerin filizlenmesinde önemli bir rol oynar: Karanlıkta uygun şekilde saklandığında yeşillenme olmaz. Elbette, bu bir süpermarkette mümkün değildir. Işık tarifimiz patatesleri en taze haliyle tutmanıza yardımcı olabilir.

Güzel Ekmek ve Hamur İşleri

Fırından yeni çıkmış, sıcacık taze ekmek ve sandviç ekmeği kokusu gibisi yoktur. Aydınlatma onlara daha da fazla cazibe katabilir. Taze gıdalara yönelik şampanya rengi LED armatürleri, ekmeğin gevrek, iştah açıcı ve karşı konulmaz görünmesini sağlar.

Projeler

EDEKA Hamburg

EDEKA Hamburg, Interact Retail yazılımı ile kontrol edilen LED'li aydınlatmayı kurarak gelişmiş bir alışveriş deneyimi yarattı.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezimize ulaşın.

İndirmeler

Aşağıdakilere yönelik aydınlatmalar hakkında daha fazla bilgi edinin: