Gül rengi: Dilimlenmiş etin renk değiştirmesini sınırlamak için en iyi aydınlatma

Taze gıda departmanıyla ilgili

Taze gıda departmanı neden önemlidir?

Çünkü tazelik, mağazaların büyüme motorudur. İster et veya peynir, ister meyve ve sebze, balık ve deniz ürünleri olsun, tazelik, müşterileri fiziksel mağazalara çekmeye devam ediyor. Gıdalar ne kadar taze görünürse o kadar fazla dikkat çeker.
Doğru aydınlatma, taze yiyeceklerin renklerini ve dokularını ortaya çıkararak müşterileri durup satın almaya teşvik eder. Ayrıca aydınlatma, genel mağaza deneyimini iyileştirerek taze ürün satışları üzerinde olumlu bir etki oluşturur.

Muhteşem dilimlenmiş et

Muhteşem dilimlenmiş et

Araştırmalar, müşterilerin zengin, doygun renge sahip etleri tercih ettiğini gösteriyor. Sorun, etin üzerine daha fazla ışık uyguladığınızda renginin bozulması ve çekiciliğini daha hızlı kaybetmesi. Taze gıdalara yönelik Rose LED armatürlerimiz, etin kırmızılığını artırmak ve renk bozulmasını daha fazla satış ve daha az atık anlamına gelecek şekilde yavaşlatmak için perakendeciler ve et uzmanlarıyla birlikte özel olarak geliştirilmiştir.

Rose'yi deneyin: Dilimlenmiş et için taze gıdalara yönelik LED tarifi

Araştırmamız:

Öncelikle, farklı etler farklı oranlarda renk değiştirir. İkincisi, ışık seviyesinin dilimlenmiş ette renk bozulmasına etkisi spektrumdan daha fazladır.

Bununla birlikte, doğru ışık spektrumunu seçmenin faydaları vardır. Perakendeciler, uygun spektrumu kullanarak, daha uzun bir raf ömrü için renk bozulmasını geciktirebilir veya daha göz alıcı teşhirler için daha yüksek ışık seviyeleri kullanabilir. İlk durumda, raf ömrü, geleneksel aydınlatmaya eş değer aydınlatma seviyelerinde %20'ye kadar uzatılabilir. İkincisinde ise perakendeciler, geleneksel aydınlatma ile aynı raf ömrü elde etmek için %30'a kadar daha yüksek ışık seviyeleri uygulayabilir.

Et çözümü için Rose ışığı araştırması

Etkili bir ortam oluşturun (aynı zamanda atıkları azaltın)

Birçok taze yiyecek çeşidi sunmak ile israfı en aza indirmek arasında bir denge bulmakta zorlanıyor musunuz? Peki, aynı zamanda ilham verici bir alışveriş deneyimi yaratırken? Doğru aydınlatma, taze gıda departmanınızın başarısı üzerinde büyük bir etki oluşturabilir. Taze gıdalara yönelik vurgulu aydınlatma, taze ürünlerinizin raf ömrünü uzatırken lezzetli sunumlar için mükemmel bir tarif oluşturur.

İletişim

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezimize ulaşın.

İndirmeler

Aşağıdakilere yönelik aydınlatmalar hakkında daha fazla bilgi edinin: