Şef böceksiz yemek hazırlıyor

Böcek tuzakları

Şirketiniz yiyecek ve içecek sektöründeyse sağlık ve güvenlik standartlarını sürdürmek ve itibarınızı korumak çok önemlidir. Bu, mutfakları ve restoranları sinekler ve böceklerden uzak tutmak anlamına gelir. Bunu yapmanın en etkili ve hijyenik yolu, amaca yönelik olarak üretilmiş bir sinek öldürücüdür.

Philips Actinic BL lambalar, yiyecek ve içecek sektörü için özel olarak tasarlanmıştır. UV ışığın böcekleri çeken kesin dalga boylarını yayarlar ve sinek öldürücüye çekerek ortadan kaldırılmalarını sağlarlar.

Güvenilirlik açısından sınıfının en iyisi olarak kabul edilen bu lambalar aynı zamanda sektördeki diğer lambalara kıyasla yüksek ve kararlı UV-A çıkışı sunarak elektronik sinek öldürücülerin etkili olmasını sağlar.

Böcek tuzağı lambaları

Neden Philips UV lambalarını tercih etmelisiniz?

Güvenilir UV-A çıkışı

Actinic BL lambalarımız, yavaş UV-A çıkış degradasyonu sağlamak için benzersiz bir kaplamaya sahiptir ve uzun bir süre boyunca etkin bir böcek yakalama oranı sağlar.

En yüksek lamba kalitesi

Elektrot işleme ve emitör dozlama için son teknolojili otomatik üretim hatları kullanılmaktadır. Tutarlı kaliteyi garanti etmek için tüm lambalar gereksinimlerimizi karşıladıklarını doğrulamak üzere kontrol edilir

Kanıtlanmış deneyim

UV ürünlerini geliştirme ve üretme konusunda 35 yıllık deneyim. 

Size nasıl yardımcı olabilirim?

Bize ulaşın

Böcek tuzağı lambalarıyla ilgili iş gereksinimleri için lütfen bölgenizdeki Özel Aydınlatma temsilcisiyle iletişime geçin.

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun

Size en yakın dağıtıcı veya ortağı bulun

En yakın distribütörü veya ortağı bulmak için tercih ettiğiniz ülkeyi seçin.