Schiphol Havalimanı'nda döngüsel aydınlatma

Schiphol Havalimanı'nda döngüsel aydınlatma

Yolcular, alışveriş, yiyecek, içecek ve dinlenmeye yönelik yedi deneyim dünyasının sunduğu Bekleme Salonu 2'de konforun tadını çıkarabilir.

Bekleme Salonu 2'deki yeni aydınlatma seçimimiz, hammadde kaynaklarının kullanımında sorumluluk aldığımızı ve sürdürülebilirlik politikamıza bağlı kaldığımızı gösteriyor.
- André van den Berg, Schiphol Group Genel Müdür Yardımcısı ve Ticari Direktörü
André van den Berg, Schiphol Group Genel Müdür Yardımcısı ve Ticari Direktörü
Trondheim havalimanı 4
Schiphol Bekleme Salonu 2

Projede başarılması gerekenler

Schiphol, dünyadaki sürdürülebilir havalimanlarından biridir. Havalimanı, enerji tüketimini azaltmayı birinci öncelik haline getirdi ve sürekli olarak sürdürülebilir bir şekilde inşa etmenin yollarını arıyor. Tüm bu çabalar tek bir amaca hizmet ediyor: dünyanın en sürdürülebilir havalimanı olmak. Schiphol, Bekleme Salonu 2'yi yeniden tasarlamaya karar verdiğinde, sürdürülebilir LED'li aydınlatma ile bu yönde ilerleme kaydetmek için büyük bir fırsat gördü.

Doğru aydınlatma

Döngüsel aydınlatma çözümümüz en iyi seçenekti. Basit bir prensibe dayanır: Bir aydınlatma armatürü satın almak yerine ışık satın alırsınız. Sözleşme süresi sona erdiğinde, müşteri mevcut aydınlatmayı yükselterek sözleşmeyi uzatmayı veya yeni bir aydınlatmayı tercih edebilir. Aydınlatma armatürleri yeniden kullanım veya geri dönüşüm için bize iade edilebilir. Aktarma salonunda yolcuların başlarının üzerinde çekici bir desenle asılı duran, özel olarak geliştirilmiş sürdürülebilir Philips armatürler, döngüsel ekonomi konseptinin katı gereksinimlerine uygundur. Bu aydınlatma armatürleri, hızlı ve kolay onarım veya değiştirmeye olanak sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Döngüsel bir ekonomi, kaynakları israf etmek yerine yaratarak, sahip olmak yerine kullanarak ve elden çıkarmak yerine yeniden kullanarak kaynakları daha etkin bir şekilde kullanır.

Döngüsel aydınlatma

Döngüsel bir ekonomi, kaynakları israf etmek yerine yaratarak, sahip olmak yerine kullanarak ve elden çıkarmak yerine yeniden kullanarak kaynakları daha etkin bir şekilde kullanır.

İlham aldınız mı?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın