Motherwell FC futbolcularını UV-C aydınlatma ile koruma

Motherwell FC tanıtımı

Motherwell FC

İskoçya

Motherwell FC, pandemiye karşılık olarak, futbolcularının sahada ve saha dışında güvende olmalarına yardımcı olmak için Philips UV-C dezenfeksiyon cihazları kurdu.

Motherwell FC'nin yaşadığı zorluk

Projede başarılması gerekenler

Sporcular için fiziksel sağlıklarının zirvesinde kalmak bir yaşam biçimidir ve en iyi kulüpler oyuncularını korumak için mümkün olan her önlemi alır. İskoç profesyonel futbol kulübü Motherwell için, A takımlarını sağlıklı tutmak ve oyunlarının zirvesinde kalmalarını sağlamak son derece önemli. Kulüp, oyuncuları mevcut COVID-19 tehdidinden ve gelecekteki tehditlerden korumak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

UV-C aydınlatma çözümü

Signify'ın UV-C İş Ortağı McCann Electrical, pandemiye karşılık olarak oyuncuların soyunma odalarından sahaya gitmek için kullandıkları tünele üst havaya monte Philips UV-C dezenfeksiyon cihazları yerleştirdi.

Üniteler tavandaki braketlere asılı. Aydınlatma armatürlerinin tasarımıyla birlikte bu yüksek konum, sistemin odayı dolaşırken, insanlar varken bile havayı dezenfekte etmesine imkan tanıyor.

İlgili Projeler

UV-C dezenfeksiyon aydınlatması ile futbolda daha fazla başarı şansı

PSV Eindhoven, stadyumu bakteri ve virüslere karşı korumak için Philips UV-C hava dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti

UV-C hava dezenfeksiyonu - 't Klaslokaal

Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava ürününü kuran 't Klaslokaal, Hollanda'da egzersiz alanlarındaki havayı dezenfekte eden ilk spor salonudur.

Veenendaal Yüzme Havuzları

Veenendaal klorlu yüzme havuzlarındaki Philips LED'li aydınlatma kurulumunun kesintiyi nasıl azalttığını ve güvenliği nasıl artırdığını görün.