UV-C dezenfeksiyon aydınlatması ile yıldız ragbi oyuncularını güvende tutma

harlequins tanıtımı

Harlequins

Twickenham, Birleşik Krallık

İngiliz Gallagher Premiership Ragbi Birliği Kulübü, Harlequins, ünlü sahası Twickenham Stoop'ta oyunculara ekstra bir koruma katmanı sağlamak için Philips UV-C dezenfeksiyonunu destekledi.

Signify, alanında son derece güvenilir bir iş ortağı ve liderdir. Birleşik Krallık'ta UV-C dezenfeksiyonu aydınlatma teknolojisini kullanan ilk profesyonel spor takımı olmaktan gurur duyuyor ve gelecekte spor ve etkinlik endüstrisinde yaygın olarak kullanıldığını görmeyi umuyoruz.
-Laurie Dalrymple, CEO, Harlequins
harlequins müşteri zorluğu

Projede başarılması gerekenler

Uluslararası sporcular için fiziksel sağlığın zirvesinde kalmak bir yaşam biçimidir. En iyi kulüpler, en değerli, elit oyuncularını korumak için her türlü önlemi alır.

İngiliz Gallagher Premiership Ragbi Birliği Kulübü Harlequins için A takımlarını sağlıklı ve oyunlarının zirvesinde tutmak her şeyden önemlidir. Kulüp, oyuncuları COVID-19 enfeksiyonu tehdidinden ve gelecekteki tehditlerden korumaya yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Harlequins çözümü

UV-C aydınlatma çözümü

Kulübün Honors Bar'ına 11 Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava ünitesi kuruldu. Bu alan normalde Kombine Bilet Üyeleri için ayrılmıştır ancak şu anda ev sahibi takım oyuncularının soyunma odası olarak hizmet vermektedir. 

The Stoop bir kez daha Quins'in sadık taraftarlarına kapılarını açabildiğinde, Üye alanı Kombine Bilet Üyeleri'ni ağırlamaya hazırken, oyuncular yeni güvenlik önlemlerinden hemen yararlanabiliyor.

UV-C üst hava armatürleri sürekli dezenfeksiyon sağlar. Hava, doğal konveksiyon yoluyla bir odadaki havanın üst katmanlarına akar. Armatürler tarafından dezenfekte edildikten sonra geri akar ve Honors bar alanındaki alt hava katmanlarıyla karışır.

İlgili Projeler

UV-C dezenfeksiyon aydınlatması ile futbolda daha fazla başarı şansı

PSV Eindhoven, stadyumu bakteri ve virüslere karşı korumak için Philips UV-C hava dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti

UV-C hava dezenfeksiyonu - 't Klaslokaal

Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava ürününü kuran 't Klaslokaal, Hollanda'da egzersiz alanlarındaki havayı dezenfekte eden ilk spor salonudur.

Veenendaal Yüzme Havuzları

Veenendaal klorlu yüzme havuzlarındaki Philips LED'li aydınlatma kurulumunun kesintiyi nasıl azalttığını ve güvenliği nasıl artırdığını görün.