Üstün iç mekan aydınlatması

Ürün özellikleri

Son teknolojili, yüksek verimliliğe sahip LED spor salonu aydınlatma sistemleri sunuyoruz. Bu sistemler, entegre LED projektör aydınlatmalarına sahip PerfectPlay kablosuz kontrol sistemi sayesinde eksiksiz bir aydınlatma çözümü sağlıyor. Her türlü kapalı spor tesisinde kullanılabiliyorlar.

Kapalı tenis kortu aydınlatması (LED iç mekan projektör aydınlatmaları)

Kapalı Tenis Kortu Aydınlatması

Amaç, hem oyuncuların hem de izleyicilerin oyunun gidişatını takip edebilmesine imkan veren iyi bir görünürlük sunmaktır. Top, oyunun hızından bağımsız olarak daima net olarak görülebilmelidir. Net bir görüş için, nesneler ve arka planları arasında yeterli bir kontrast, uygun aydınlatma seviyeleri ve saha yüzeyinde eşit ışık dağılımı (değişmezlik) oluşturmak gerekir.

Kapalı yüzme havuzu aydınlatması (LED iç mekan projektör aydınlatmaları)

Kapalı Yüzme Havuzu Aydınlatması

Suyun yüzeyinde yeterli aydınlatmayı sağlayarak ve yansımayı kontrol ederek, yüzücülerin güvenliğinin sağlanması başlıca amaçtır. Yüzeydeki yansımanın kontrol edilmesi, personelin havuzda zorluk yaşayan yüzücülerle ilgilenebilmesi açısından özellikle önemlidir. Havuz tasarımının karmaşık yapısı ve projektör aydınlatmalarının yerleştirilmesindeki kısıtlamalar, aydınlatmanın havuz tasarımının ilk aşamalarında dikkate alınmasını gerektirmektedir.

Çok amaçlı spor salonu aydınlatması (Philips projektör aydınlatması)

Çok amaçlı spor salonu

Birden çok spor branşı için tasarlanmış spor tesislerinin, tüm branşlardaki yarışmaların gereksinimlerini karşılayan bir aydınlatma sunması gerekir. Aydınlatma tasarımının, gerekli aydınlatmayı değişmez biçimde yaymasına, aydınlatma seviyesinin yeterli olmasına ve parlamayı en aza indirmesine özen gösterilmelidir. Aydınlatma, oyuncuların ve görevlilerin görüş alanını engellemeyecek şekilde yerleştirilmelidir.

Buz hokeyi aydınlatması (İç Mekan Projektör Aydınlatmaları)

Buz hokeyi aydınlatması

Hareket halindeki nesnelerin görünürlüğü açısal boyuta, hıza, arka planın ne kadar aydınlatıldığına ve çevredeki aydınlatma düzeyine bağlıdır. İzleyicilerin küçük, siyah ve hızlı hareket eden hokey diskini görebilmeleri için disk ve buz pisti arasında kontrast oluşturulmalıdır. Bu da yüksek standartlarda bir aydınlatma ile sağlanabilir. Bu, özellikle spor salonları ya da spor tesisleri gibi, buz pisti ve izleyici arasındaki mesafenin uzun olduğu durumlarda geçerlidir.

Buz, dağınık bir yansıma oluşturduğundan, dikkatleri oyundan çekecek güçlü aydınlatma desenleri bulunmamalıdır. Hokey diskinin görülebilmesi için ışığın eş düzeyli yayılımı iyi yapılmalıdır.

PerfectPlay ile aydınlatmanız üzerinde esneklik ve kontrol kazanın

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için bölgenizdeki iletişim merkezinize ulaşın.