En sevilen oyunlar artık daha da eğlenceli

Ürün özellikleri

En son teknolojiye sahip, yüksek verimli LED spor aydınlatma sistemleri sunarız. Bu sistemler, entegre LED projektör aydınlatmalarına sahip PerfectPlay kablosuz kontrol sistemi sayesinde eksiksiz bir aydınlatma çözümü sağlar. Her türlü üstü açık spor tesisinde kullanılabilir.

Futbol Sahası Aydınlatması - LED Projektör Aydınlatmaları

Halı saha aydınlatmaları

Futbol, bir spor aktivitesi olarak genellikle akşamları oynandığı için, halı sahada verimli bir aydınlatma kullanılması insanların katılımını artırır. Halı sahalardaki aydınlatma düzeyi, televizyonda yayınlanan maçlara oranla daha az olsa da, aydınlatma kalitesinde değişmez yayılım, görsel konfor ve rahatsızlık yaratan ışıklar açısından yüksek standartların korunması gerekir. Özellikle sporun eğlence amaçlı yapıldığı tesislerin bulunduğu konut alanlarında buna dikkat edilmelidir.

Hokey Aydınlatması - LED Projektör Aydınlatmaları

Hokey aydınlatmaları

Hokey gibi oyuncuların küçük ama hızlı hareket eden bir topa hızlı tepki vermesinin beklendiği sporlar için kaliteli aydınlatma çok önemlidir. Oyunun bu yönü, eşit ışık dağılımı ve gün ışığına uygun bir renk sıcaklığı gerektirir.

Tenis Kortu Aydınlatması - Projektör Aydınlatmaları

Tenis kortu aydınlatmaları

Bir tenis kortunu aydınlatırken amaç, hem oyuncuların hem de seyircilerin oyunun ilerlemesini takip etmelerini sağlayan iyi bir görüş sağlamaktır. Top, konumu ve hızı ne olursa olsun, her zaman açıkça görülebilmelidir.

Rugby Sahası için LED Projektör Aydınlatmaları - Projektör Aydınlatması

Rugby sahası aydınlatmaları

Aydınlatma, tüm saha boyunca tek tip ışıklandırma sağlamalıdır. Ayrıca oyuncular, görevliler ve seyirciler için iyi görüş koşulları sağlarken topun havadaki hareketi tam olarak görünür olmalıdır.

Tribün çatılarının arkasında bulunan projektörlerden sahaya gölge düşmemesine özen gösterilmelidir.

Spor Aydınlatması - Atletizm Tesisleri

Atletizm tesisleri için aydınlatmalar

Atletler, hakemler ve takımdaki görevliler için iyi bir görünürlük sunulması, bu kişilerin yarışma ya da antrenman alanlarında olup biteni net bir şekilde görebilmelerini sağlar. Böylece en iyi performanslar sunulabilir ve en doğru kararlar verilebilir. Seyircilerin, sporcuların sahadaki performansını takip edebilmesi ve aynı zamanda çevredeki diğer olayları da net görebilmesi gerekir. Ayrıca, aydınlatmanın izleyicilerin spor tesisine güvenli bir şekilde girip çıkabilmelerine olanak vermesi gerekir.

Golf Sahası için LED Projektör Aydınlatması - spor sahası aydınlatması

Golf sahası aydınlatması

Mesafe işaretleri net olarak görülebilmeli ve oyuncu topun havadaki hareketini takip edebilmelidir. Tee alanları ayrı olarak aydınlatılmalı, ek olarak golf sahası yüzeyinin tümünde genel aydınlatma mevcut olmalıdır.

Spor Sahası Aydınlatması - LED Projektör Aydınlatmaları

Spor sahası aydınlatması

Birden çok spor için tasarlanmış sahaların, tüm branşların gereksinimlerini dikkate alan bir aydınlatma sunması gerekir. Aydınlatma tasarımının, gerekli aydınlatmayı değişmez şekilde yayıyor, yeterli aydınlatmayı sunuyor ve parlama ile ışık kirliliğini en aza indiriyor olmasına dikkat edilmelidir.

Beyzbol Sahası Aydınlatmaları - Softbol Aydınlatmaları

Softbol/ Beysbol sahası aydınlatmaları

Beyzbol veya softbol gibi hızlılık gerektiren sporlar, topun yerdeki ve havadaki hareketinin takip edilebilmesi için yüksek seviyelerde aydınlatma gerektirir. Hızlı hareketlerin birçoğu, boyutları düzenlenmiş özel sahalarda gerçekleşir. Bu sahalar, daha büyük boyutlardaki sahalardan daha fazla aydınlatma ve daha değişmez bir dağılım gerektirir.

Interact ile esneklik ve aydınlatmanız üzerinde kontrol sahibi olun

Daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Sorularınız ve talepleriniz için yerel irtibat merkezinize ulaşın.