Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Bina çözümleri

  ihtiyaçlarınız doğrultusunda

   

   

  Neden Philips'i seçmeli?

  Philips kurumunuzun merkezine gelerek daha fazlasını başarmanıza yardımcı olur. İşletme zorluklarınızı ve sürdürülebilirlik hedeflerinizi anlayarak ve sizin kurumunuzu farklı yapanın ne olduğunu bularak başlıyoruz. Geniş sağlık deneyimleri ve en son yeniliklere erişim ile, ihtiyaçlarınız için en uygun aydınlatma çözümlerini belirleyebiliriz.
  Philips hastane aydınlatması ile aydınlatılan görüntüleme odası

  Kararları daha kolay verme

  Tüm farklı aydınlatma seçenekleri arasından seçim yapmak omuzlarında yük olabilir. Philips'i benzersiz yapan süreci sizin için basitleştirmemiz. İhtiyacınız için en uygun aydınlatma sistemlerini belirliyoruz ve özellikleri, ücreti ve enerji tasarruf potansiyeli hakkında kısmi bilgi veriyoruz. Hatta uzun vadede her şeyi daha da kolaylaştırmak için en başından bakımı aklımızda tutuyoruz.
  Doktor ve çocuk ışıkla oynar

  Tek tedarikçi, tek paket

  Sürdürülebilir aydınlatma sistemi edinmek karmaşık bir süreç olabilir. Eksiksiz paket sağlayarak daha kolaylaştırıyoruz. Projeyi belirlemek ve tasarlamaktan yeni hastane aydınlatmanızın taşıma, kurulum ve finansmanına kadar Philips her adımı ustalıkla ele alır.

   

  Bir tedarikçiye güvenmek daha az zaman ve yönetime daha az para harcamak demektir ve Philips'i seçerek uzman destek ile genişletilmiş garanti seçeneklerine sahip olacaksınız.  İsteğe bağlı öğrenme programlarımız ofis içi bilginizi zenginleştirecek ve potansiyel aydınlatma sisteminizi genişletecek.

  Doktorlar Philips hastane aydınlatması altında bir hasta ile ilgileniyorlar

  Philips dört aşamalı yaklaşım

   

  Yeni aydınlatmanızın en iyisini elde etmek için, Philips proje yaşam döngüsünün her aşamasına bakarak uzmanlık ve deneyimini kullanır. Yaklaşımımız dört aşamaya ayrılmıştır:

  Philips sağlık aydınlatması ile hoş şekilde aydınlanan hastane
  Plan - Tartışmalarımızı inceleyerek isteklerinizi ve hedeflerinizi anlamaya çalışırız. Bu aşamada, aydınlatma teknolojisi ile sürdürülebilir, yenilikçi çalışma alanı oluşturmak için fırsatlara bakarız.
  Tasarım - Enerji tasarrufu senaryoları için teklifleri oluşturmadan önce mevcut durumunuzun yerinde değerlendirme çalışmasını yürütürüz.
  Yapım - Çözümde anlaşıldığında, Philips yetenekli takımımız tarafından teslim edilecek ve kurulacak sistemi düzenler.
  Yönetim - Talebiniz doğrultusunda, gerekli olduğunda yeşil hastane aydınlatmanızı izleyebilir, bakımı yapabilir ve yükseltebiliriz.

  Amacımız sağlığı ve zindeliği dünya çapında geliştirmek

  Yenilik dünyada gerçek değişiklikler yaratır. Yeni teknolojiyi sağlayarak, daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir dünya için uğraşırız.

   

  Amacımız 2025'e kadar üç milyar insanın yaşamının gelişmesini sağlamak. Sağlık çevrelerinde sürdürülebilirliği arttırmak ve hastalara, çalışanlara ve toplumlara destek olmak amacımızın ayrılmaz parçasıdır.

  İnsanların zindeliğini iyileştirme