Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Daha mutlu ve daha sağlıklı
  alanlar yaratma

   

   

  Daha iyi çevre

   

  Konu sürdürülebilir sağlık olduğunda, çevresel hedefler yalnızca resmin parçasıdır. İnsanların görüş açısını da hesaba katmamız gerekir. Bu kurumunuzdaki hastaların, ziyaretçilerin ve çalışanların rahatını ve ferahlarını desteklemek anlamına gelir.

  Doğal biyoritmlerin desteklenmesi

   

  Işık, insan dostu çevre yaratılmasında büyük bir rol oynayabilir. Uyuma-uyanma ritmleri gibi önemli süreçleri düzenleyerek, her gün sağlığımızı ve esenliğimizi etkiler. Modern, sürdürülebilir aydınlatma sistemleri ile, bu doğal ritimlerin güçlerini kullanabiliriz ve insanların hissedebileceklerinin en iyisini hissetmelerine yardımcı olabiliriz.

  Philips aydınlatma ile doğal biyoritimleri destekleyen yaşlının evde bakımında hemşire ve hasta

  Gün ışığının tamamlanması

   

  Işıkla ortamınızı oluşturun. Aydınlatma sistemimiz esnek ve dinamik alanlar yaratmanıza, rahatlatıcı ortamlar kazandırmak ve gün ışığının çizgilerini taklit etmeye yardımcı olur. Akıllı kontrol sistemleri mevcut doğal ışığın miktarını algılar ve tesisatı buna göre ayarlar. Sonuç olarak, asla gerektiğinden fazla enerji kullanmazsınız ve insanların rahat etmesini sağlamak üzere doğru ortamı sürdürürsünüz.

  Hemşire hastaya bir bardak su veriyor

  Daha mutlu, daha üretken çalışan

   

  Çalışanlarınıza önemsediğinizi gösterin. Tepkili, ayarlanabilir aydınlatma sağlık çalışanlarının günlük hayatlarında fark yaratır. Örneğin 'akşam yemeği sonrası dip' aydınlatma seviyesini ayarlarsanız, enerji seviyelerini zenginleştirebilir, dikkati arttırır ve hataları azaltmaya yardımcı olur. İleri teknoloji aydınlatma rahatlatıcı, parlamayan ortam sürdürürken çalışanların ihtiyacı olan görünürlüğü sağlayabilir.

  Philips aydınlatma altında hastane çalışanlarına daha mutlu ve daha üretken olmalarına yardım eden bir doktor ve bir çocuk

  Biliyor muydunuz?

  Daha fazla doğal gün ışığına maruz kaldığında %8,5'e kadar azalan hasta kalım süresi
  Daha fazla doğal gün ışığına maruz kaldığında azalan hasta kalım süresi
  Gün ışığını içeren daha aydınlık ortamlarda %12'e kadar artan çağrı işleme
  Gün ışığını içeren daha aydınlık ortamlarda artan çağrı işleme
  Gün ışığını içeren daha aydınlık ortamlarda %23'e kadar artan üretkenlik
  Gün ışığını içeren daha aydınlık ortamlarda üretkenliğin artması