Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Her alan için mükemmel

  kombinasyon

  Aydinlatma araçları kombinasyonunu doğru elde etme

   

  Montörlerin LED'in teknik ve ticari potansiyelinden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için, 'Uygulama paketleri' adı verilen yeni sanat paketler tasarlandı. Her bir paket, doğru LED armatürleri veya armatürler ve kontrollerin kombinasyonuna sahip olmaktan faydalanan bir gerçek yaşam uygulamasını temel alır.

  Çoğu öğe popüler CoreLine aralığının parçası olduğundan, uyumluluk garantidir ve kurulum sorunsuzdur.

  Ofis aydınlatma uygulamaları


  Ofis

   

  Ofis çalışma alanında, aydınlatma insanların odaklanmasına, iletişim kurmasına ve işbirliği yapmasına yardımcı olabilir. Doğru ışık sağlıklı, konforlu ve ilham veren bir ortam sağlayacaktır.

   

  PDF'i indir

  Koridor aydınlatma uygulamaları


  Koridor

   

  Koridor aydınlatmasının insanların hareketini kolaylaştırması gereklidir. Gerekenden daha fazla enerji tüketmeksizin, net bir görüş sağlamalıdır.

   

  PDF'i indir

  Endüstri aydınlatma uygulamaları


  Endüstri

   

  Endüstriye uygulamalar, düşük enerji ve düşük bakımın şart olduğu durumlarda etkili aydınlatmayı gerektirir. Aydınlatmanın, net, güvenli ve hoş bir ortam oluşturması da gereklidir.

   

  PDF'i indir

   

   

  Depo aydınlatma uygulamaları


  Saklama

   

  Depo alanları sıkışık ve yoğun olabilir. Ancak, doğru aydınlatma ile hala erişilebilir ve net, canlı ışıkla gezinmesi kolay olabilir.

   

  PDF'i indir

  Araç parkı aydınlatma uygulamaları


  Araç Park Yeri

   

  Araç park yerlerinde, ister yürüyor ister sürüş yapıyor olsunlar, insanların yollarını hızlıca ve güvenli şekilde bulabilmesi en önemlisidir. Bu, karanlık alanlar olmadan parlak, anında açılan aydınlatma demektir.

   

  PDF'i indir  Uygulama paketlerinin tümü, uygulama kavrayışları, aydınlatma tasarımları, toplam sahip olma maliyeti anlamında tasarrufları hesaplamak için bir araç, paketteki ürün kombinasyonunun nasıl uygulanacağına ilişkin ayrıntılar ve çok daha fazlası dahil pek çok avantaj sunmaya yardımcı, hedefe yönelik bir araç seti ile birlikte gelir.

  Örnek referanslar

  Master LED lambalar

  fazla bilgi

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın