Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Anında etki

  ortaya koyun

  PerfectAccent Optik

  İlk izlenimler önemlidir. Son teknoloji spot aydınlatma ile müşterilerinize tam olarak aradıkları şeye sahip olduğunuzu gösterin. PerfectAccent optikleri, hassas ışınlarla homojen, tek tip ışık oluşturmak için LED armatürlerinizi bütünler. Renkler daha iyi görünür, nesneler daha çekicidir ve ortamınız daha büyüleyici hale gelir.
  PerfectAccent reflektörü ile Philips armatürü Edeka Süpermarketini güzelce aydınlattı

  PerfectAccent size nasıl yardımcı olabilir?

   

  Geniş bir dizi LED armatürü şeklinde mevcut olan PerfectAccent, herhangi bir odanın hissini ve görünümünü iyileştiren kusursuz ışık ışınları sunar.

   

  Perakende stantları, renk ve doku algısını iyileştiren homojen ışık ışınları sayesinde müşterinin gözüne çarpar. Sonuç olarak, nesneler derhal en iyi ışıklarında gösterilir.

   

  Konaklama ortamları konforu ve kaliteyi haykıran aydınlatma efektleri ile 'hayranlık' etkisi kazanır. Tek tip ışınlarda ışık 'dalgaları' veya bozunumu olmaz, bu da odaya dengeli, lüks bir his verir.

  PerfectAccent nasıl çalışır?  

   

  Yarının teknolojisine hoş geldiniz. Özel ‘h. oneycomb’ reflektörünü kullanan PerfectAccent optikleri daha fazla enerji kullanmaksızın toplam ışık çıkışını arttırır.

   

  Optiğin üzerindeki çoklu yüzeyler ve LED'lerden gelen doğrudan ışık, tek tip ve net bir ışın yayılması oluşturur. Kalıbın yüzey işlemindeki esneklik sayesinde, bu benzersiz tasarım hem ayna (yansıtıcı) hem de buzlu yansıtmalı yüzeyleri bir araya getirebilir.

  Honeycomb optiği PerfectAccent'lerin daha fazla enerji kullanmaksızın toplam ışık çıkışını nasıl arttırdığını gösterir.

  Yeni nesil dayanıklılık ve yansıtma özelliği

   

  PerfectAccent optik, çoklu yüzeyli reflektör sistemleri için özel olarak tasarlanan, ultra saf kaplama ile kaplıdır. Sağlamlığı arttırmak için yansıtıcı katın üzerinde özel koruyucu bir kaplama da vardır. Sonuç mu? İnanılmaz %98'lik bir toplam yansıtma özelliği vardır, bu da cilalı alüminyumdan %10 daha fazladır!

  Daha net, daha pürüzsüz ışınlar

   

  Tam olarak ihtiyacınız olan yerde, doğru miktarda ışık. Çoklu reflektör yüzeyler, spot ışıkları ile genellikle gözlemlenen rahatsız edici derecelenmeler olmaksızın, net, homojen ışık dağılımı oluşturur. Işının merkezinden kenarına pürüzsüz geçiş olduğunu unutmayın.

  /content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/perfectaccent-led-optic.jpg

  PerfectAccent optikler tamamen net ve tek tip bir ışın yayılması yansıtır

  /content/dam/b2b-li/en_AA/systems/PerfectAccent/conventional-led-optics.jpg

  Geleneksel LED optikler algılanabilir 'dalgalar' üretir

  Keyif ve ilham veren renkler

   

  Perakende ortamlarında, müşteriler aldıkları şeyi tam olarak bilmek ister. PerfectAccent, ürünleri, gerçek renklerini ortaya çıkararak en iyi hallerinde gösterir.

   

  Tek tip ışık dağıtımı, abajurlu aydınlatılmış perakende stantlarının görünümünü kötüleştiren bir sorun olan açı üzerinde renk sapmasını ortadan kaldırır. Honeycombed yüzeyli yansıtıcı yüzeye ek olarak, özel düz mercekler (net veya buzlu) renk varyasyonu kusurlarını düzeltmeye yardımcı olur. Sonuç olarak, nesne daha dengeli olarak işlenir.

  Philips PerfectAccent ile güzelce aydınlatılmış perakende mağazası

  Sayısız LED uygulaması

   

  PerfectAccent'i kullanmak tüm yeni ışıkları almak anlamına gelmez. Optikler çoğu LED spot ışığı için uygundur ve mevcut armatür değiştirilmeksizin dağıtılabilir. Işın yayılması dar-nokta, nokta, dar-projektör ve projektörü içerir, geniş bir dizi abajurlu aydınlatma seçeneğini size sunar.

  PerfectAccent reflektör ile StyliD ve LuxSpace Accent hakkında bir video

  Olaylar

  Bizimle temasa geçin

   

  Profesyonel aydınlatma sistemlerimizin herhangi birine ilişkin sorularınız için, lütfen bu formu kullanın

   

  Sorularınızı daha ayrıntılı hale getirmek için ayrıntılı formumuzu kullanın