Dezenfeksiyon aydınlatması ile virüslere karşı ek koruma

Varoulko restoran tanıtımı

Varoulko restoran

Yunanistan

Varoulko restoran, COVID döneminde misafirlerini ve çalışanlarını güvende tutmak için Philips UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasıyla güvenli ve etkinliği kanıtlanmış bir çözümü seçti.

COVID döneminde ziyaretçilerimizin sağlığını nasıl sağlayacağımıza karar vermemiz gerekiyordu. İdeal çözümün Signify aracılığıyla sunulmasından dolayı son derece memnunuz.
Lefteris Lazarou, Michelin Yıldızlı Şef, Varoulko Sahil Restoranı
Varoulko restoran müşteri zorluğu

Zorluk

COVID pandemisi sırasında virüsün yayılmasını azaltmak için birçok önlem alındı. Restoranlar için bu önlemler doluluk oranının düşmesine neden oldu ve pandeminin belirli dönemlerinde restoranların kapanmasına bile yol açtı. Dezenfeksiyon seçeneklerine ve özellikle iç mekanlara olan ihtiyaç önemli ölçüde arttı. Müşteri, Michelin ödüllü restoranında enfeksiyon riskini en aza indirme ve ziyaretçiler ile çalışanlara ek güvenlik sağlama zorluğuyla karşı karşıya kaldı.

Doğru aydınlatma

Signify, değerlendirmemizin ardından restoranların müşterileri ve çalışanlarının ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış, kapalı mekanda yemek yeme amacıyla güvenli bir şekilde yeniden açılmasına katkıda bulunacak bir çözüm önerdi. Mutfak alanına 28 Philips UV-C dezenfeksiyon aktif hava cihazı, yemek alanına ise 10 Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava cihazı yerleştirildi.

İlgili projeler

Moza's kahve zinciri

Vietnam'daki Moza's kahve zinciri, ek güvenlik ve COVID-19'a karşı koruma sağlamak için ideal çözüm olarak Philips UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti.

Ödüllü Trattoria Arlati

Milano'daki "Premiata Trattoria Arlati" restoranı, ortamındaki havanın dezenfeksiyonunu sağlamak için Philips UV-C teknolojisini seçti

Arizona Otel, Lignano

Arizona Otel, misafirlerine güvenlik ve dezenfeksiyon sağlamak için Philips UV-C'nin yenilikçi teknolojisini seçti.