Ödüllü Trattoria Arlati, Philips UV-C ile huzuru tercih etti

Premiata Trattoria Arlati

Premiata Trattoria Arlati

Milano, İtalya

The historic "Premiata Trattoria Arlati" chose Signify's UV-C disinfection technology to deliver an added layer of protection for its customers and employees.

Signify'ın UV-C teknolojisini ve cihazlarının sağladığı etkililiği misafirlerimize huzur vermek için seçtik, böylece misafirlerimiz yemek ve müziğimizin keyfini çıkarabiliyorlar.
Leopoldo Arlati, Premiata Trattoria Arlati'nin Sahibi
Zorluk

Zorluk

Salgının ardından yeniden açılan konaklama sektörünün öncelikleri arasında çalışanları ve misafirleri için ilave bir koruma katmanı sağlamak vardı. Bu, "Premiata Trattoria Arlati" için temel etkendi. Geleneksel restoran, misafirlerinin gönül rahatlığıyla restoran deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlamak istedi. Bunu sağlamaya yardımcı olması için Philips UV-C üst hava dezenfeksiyon cihazlarını seçtiler.

Daha güvenli bir çevre için hava dezenfeksiyonu

Daha güvenli bir çevre için hava dezenfeksiyonu

Restoranın tüm alanlarında en iyi hava dezenfeksiyon performansını sağlamak için 2 tip Philips UV-C hava dezenfeksiyon cihazı kombinasyonu seçildi. Kurulum için 4 adet UV-C dezenfeksiyonu üst hava duvara monte cihaz, 4 adet UV-C aktif hava ile birleştirildi. Cihazların birleşimi, konuklar yemek yerken havayı etkili bir şekilde dezenfekte etmeyi mümkün kılıyor ve deneyim veya çalışma faaliyetlerinde herhangi bir kesinti olmaksızın saatte 20 kadar hava değişimi sağlıyor.