Dezenfeksiyon sağlayan aydınlatma sayesinde Moza's kafede daha güvenli ziyaretler

mozasvietnam tanıtımı

Moza's kahve zincirleri

Vietnam

Moza's kahve zincirleri, COVID döneminde müşterilerini ve çalışanlarını güvende tutmak için Philips UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasıyla güvenli ve kanıtlanmış bir çözüm seçti.

Kahve zincirime bir müşteri geldiğinde, her zaman ben ve personel, mağazanın müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini artırmak için yatırım yaptığı dezenfeksiyon sistemini tanıtıyoruz.
Nguyen Nhat Bang, Moza's Coffee zincirinin kurucusu ve sahibi
mozasvietnam projesinde başarılması gerekenler

Zorluk

COVID-19 salgını şiddetleniyordu ve kafeye gelen müşteri sayısı azaldı. Ayrıca, çalışanlar çalışma alanında enfeksiyon riski altında oldukları için işe gitmekten korkuyorlardı. Kafelerde genellikle aynı anda konaklayan ve bir şeyler satın alan çok sayıda insan bulunduğundan, kapalı ve klimalı alanlarda damlacıklar veya yetersiz hava kalitesi ile enfekte olmak kolaydır.

Doğru aydınlatma

Kapalı bir alanda, çalışanların ve müşterilerin güvenliğini artırmak için hava dezenfekte edilmelidir. Bunu kolaylaştırmak için kafe zinciri, kafelerinin tamamına Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava tavana monte cihazlar yerleştirdi. Bu cihazlar sessiz ve etkili bir şekilde çalışıyor ve kafe sahibi ve ziyaretçileri için normal bir iş akışı sağlıyor. Kafe yöneticileri, ziyaretleri sırasında korunduklarından emin olmak için teknolojiyi müşterilerine aktif olarak tanıtıyor.

İlgili projeler

Varoulko restoran

Varoulko restoran, ek güvenlik ve virüslere karşı koruma sağlamak için ideal çözüm olarak Philips UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti.

Ödüllü Trattoria Arlati

Milano'daki "Premiata Trattoria Arlati" restoranı, ortamındaki havanın dezenfeksiyonunu sağlamak için Philips UV-C teknolojisini seçti