UV-C teknolojisi sayesinde tatilde ekstra koruma

Daniel

Arizona Otel

Lignano Sabbiadoro, İtalya

Arizona Otel, konuk ve çalışanlarına dezenfeksiyon sağlamak ve onlara huzur vermek için Signify'ın yenilikçi ve etkili Philips UV-C teknolojisini seçti.

Çok sık kullanılan ortamlarda havanın dezenfeksiyonu daha önemli hale geliyor. UV-C teknolojimiz aracılığıyla Arizona Otel'in misafirlerine bir güvenlik duygusu sağlamaktan gurur duyuyoruz.
- Julian Rymarz, Kamu ve Devletle İlişkiler Yöneticisi IIG
Zorluk

Zorluk

Konaklama sektörünün artan öncelikleri arasında, özellikle turizmin yoğun olduğu sezonlarda misafirlerin içinin rahat olmasını sağlamak en önemlilerinden biridir. Bu nedenle Arizona Otel lobi, koridorlar, barlar ve restoranlar gibi alanlara ek bir koruma katmanı eklemek için Signify'ın yenilikçi Philips UV-C hava dezenfeksiyon teknolojisini seçti.

ligano

UV-C teknolojisi sayesinde güvenlik hissi

Signify, Arizona Otel'in resepsiyon ve restoran gibi alanlarının dezenfeksiyonunu iyileştirmek için 7 adet Philips UV-C Upper Air cihaz kurdu. Bunlar normal faaliyetleri kesintiye uğratmadan doğrudan ortamın üst kısmındaki havayı dezenfekte ediyor. Gerçekten de yenilikçi teknolojileri sayesinde normal hava dolaşımını kullanarak virüsleri ve bakterileri hızla etkisiz hale getiriyorlar. Bu şekilde, Arizona Otel'in konukları, ek bir koruma katmanı olduğunu bilerek konaklamalarının keyfini çıkarabiliyor.