Müşterileri UV-C ile koruyan ilk İtalyan süpermarketi

To.market tanıtımı

To.market

Milano, İtalya

To.market, Milano'daki iki marketine Philips UV-C dezenfeksiyon cihazları kurdu. Nihai hedefleri, bu cihazları tüm perakende mağaza zincirlerine kurmak.

To.market alıntısı
Daima değişikliklere ayak uydurmamızı sağlayan teknolojiler ve hizmetler arıyoruz. Bu nedenle Signify ile iş birliği yapmayı ve yenilikçi UV-C ışık teknolojisini yüzeyler ve hava dezenfeksiyonu için kullanmayı seçtik.
Mattia Ballabio, CEO, to.market
To.market'in yaşadığı zorluk

Projede başarılması gerekenler

COVID-19 salgını sırasında, to.market'in en büyük endişesi, sağlıkla ilgili acil durumun oluşturduğu yeni zorluklara uyum sağlamanın bir yolunu bulmaktı. Bu, müşterilerin alışveriş yapmak için mükemmel bir şekilde dezenfekte edilmiş bir ortama sahip olmasını sağlamak amacıyla yüzeylerde, nesnelerde ve havada bulunan virüsleri ve bakterileri nötralize etmek üzere önlem alınmasını içeriyordu.

To.market çözümü

Çözüm

Beş adet Philips UV-C dezenfeksiyon lambası, kasalar ve alışveriş sepeti alanları gibi en yoğun mağaza alanlarını kapsayacak şekilde kuruldu, çünkü dezenfeksiyon döngüleri yalnızca insanların yokluğunda etkinleştiriliyordu. UV-C ışığın değişmez dağılımı sayesinde, bunlar yalnızca birkaç saniye içinde bir odadaki yüzeyi ve nesneleri dezenfekte edebiliyor.

İlgili projeler

DM Zinciri

Müşteri ve çalışan sağlığının korunmasına katkıda bulunmak için Slovakya'da 20 DM mağazasına Philips UV-C dezenfeksiyon cihazları kurulmuştur.

EDEKA Almanya

Almanya'dan EDEKA Clausen, mağazalarını bakteri ve virüslere karşı korumak için Philips UV-C hava dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti.

Spolem mağazaları

Polonya'daki Spolem mağazalarında ziyaretçilere, personele ve müşterilere ek koruma sağlamaya yönelik UV-C yüzey ve hava dezenfeksiyonu.