DM mağazalarında kullanılan Philips UV-C çözümleri

DM mağazaları tanıtımı

İlaç ve diğer ürünler satılan DM mağaza zinciri, Bratislava, Slovakya

Bratislava, Slovakya

Philips UV-C Upper Air ile DM mağazaları artık depolarını dezenfekte edebiliyor.

DM mağazaları teklifi
Slovakya'da UV-C aydınlatma kurulumu gerçekleştirilmektedir. UV-C kaynakları bakteri ve virüsleri dezenfekte edebilir, müşteri ve çalışan sağlığının korunmasına katkıda bulunur.
Slovakya'daki İlaç ve Diğer Ürünler Satılan DM Zinciri
DM mağazaları çözümü

Projede başarılması gerekenler

Aydınlatmada dünya lideri olan Signify, DM mağazalarındaki havayı UV-C aydınlatma ile dezenfekte etmek için pilot bir proje başlattı. UV-C kaynakları bakteri ve virüsleri dezenfekte edebilir, müşteri ve çalışan sağlığının korunmasına önemli katkılarda bulunur.

Çözüm

Her dm mağazası, Üst Hava Duvara Monte (tavana monte) UV-C hava armatürlerinin yanı sıra Philips duvara monte hava armatürleri ile donatılmıştır. Bu armatürlerin yaydığı UV-C radyasyonu, alçak tavanlı odalar için optimize edilmiştir ve yatay olarak yayılır. cihazın seviyesi ve üstünde. Bu yöntem, cihazın maksimum hava hacmini dezenfekte etmesini sağlarken aynı zamanda cihazın güvenli olmasını ve mağazanın çalışmasına müdahale etmemesini sağlar. 

İlgili projeler

EDEKA Almanya

Almanya'dan EDEKA Clausen, mağazalarını bakteri ve virüslere karşı korumak için Philips UV-C hava dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti.

Spolem mağazaları

Polonya'daki Spolem mağazalarında ziyaretçilere, personele ve müşterilere ek koruma sağlamaya yönelik UV-C yüzey ve hava dezenfeksiyonu.