EDEKA'da Philips UV-C dezenfeksiyon aydınlatması

UV-C Edeka ile tanışın

EDEKA Clausen

Hamburg, Almanya

EDEKA Clausen'de, Philips UV-C hava dezenfeksiyon aydınlatması ile alışveriş yapanlar ve çalışanlar için ek koruma sağlanır.

Almanya'da hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza ek bir koruma katmanı sağlayan ilk süpermarket olduğumuz için gurur duyuyoruz. Signify ile yıllardır aydınlatma alanında çok başarılı bir şekilde çalışıyoruz ve birlikte müşterilerimize mümkün olan en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyoruz.
-Dr. Dirk-Uwe Clausen, Genel Müdür
UV-C Edeka ile başarılması gerekenler

Projede başarılması gerekenler

Koronavirüs pandemisi sırasında, alışveriş bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. İhtiyacınız olan son şey, alışveriş sırasında sağlığınız ve güvenliğiniz için endişelenmek. özellikle iç mekandaki havada dezenfeksiyon seçeneklerine duyulan ihtiyaç, aynı zamanda yüzeyler ve ekipman için de önemli ölçüde arttı. Bu, EDEKA Clausen süpermarketinin Hamburg'daki müşterilerin ve çalışanların ek güvenliğini sağlamak için karşılaştığı bir zorluktu.

Çözüm

EDEKA Clausen, Hamburg'daki 1.315,70 m2'lik büyük şubeyi kapsayacak şekilde kurulan 31 adet Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava armatürü ile ek bir koruma katmanı sağlayan Almanya'daki ilk süpermarkettir. Üst hava cihazları UV-C radyasyonuna maruz kalmayı önlemek için koruyucu ve optiklerle donatıldığından, çalışanlar rafları güvenle doldurabilir ve müşteriler market alışverişlerini yapabilir.

İlgili projeler

DM Zinciri

Müşteri ve çalışan sağlığının korunmasına katkıda bulunmak için Slovakya'da 20 DM mağazasına Philips UV-C dezenfeksiyon cihazları kurulmuştur.

Spolem mağazaları

Polonya'daki Spolem mağazalarında ziyaretçilere, personele ve müşterilere ek koruma sağlamaya yönelik UV-C yüzey ve hava dezenfeksiyonu.