Şu anda Philips lighting web sitesini ziyaret ediyorsunuz. Sizin için yerel bir sürüm mevcut.
Öneriler

  Güncellenebilir sensör yuvası ile ofis aydınlatmanızdan en iyi biçimde faydalanın

  Hızlı ve kolay sensör güncellemeleri


  Şimdiye dek, Philips Aydınlatma armatürlerindeki sensör yuvaları, armatürün dahili bir parçasıydı. Dolayısıyla, yeni veya farklı bir sensör ile sensör teknolojisini güncellemek neredeyse imkansızdı ya da son derece pahalıydı. Bu durumun aydınlatma armatürü kurulumunun kullanım ömrünü kısıtlama potansiyeli vardı.
  Artık sorun çözüldü. Tüm profesyonel ofis aydınlatma armatürlerimiz için güncellenebilir sensör yuvası geliştirdik; mevcut sensörleri hızlı ve kolay şekilde değiştirme esnekliğine sahip benzersiz bir özellik. Bu geleceğe hazır çözüm, aydınlatma armatürlerimizin uzun ve güvenilir kullanım süreleri içerisinde herhangi bir zamanda farklı sensörlerle yükseltilebileceği anlamına geliyor.
  Truelevel yüzeye monte

  Kolay entegrasyon için tasarlandı

  Geniş bir aydınlatma armatürü ve sistem yelpazesi

   

  Güncellenebilir sensör yuvası, en yaygın Philips ofis aydınlatma armatürlerine entegre edilebilir. Ayrıca, Interact Office Kablolu ve Kablosuz aydınlatma sistemleri ve SpaceWise sistemi ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

  FlexBlend Gömme

  FlexBlend Gömme

  Ofis sahipleri ve aydınlatma işlerinden sorumlu personel, kurallara ve yönetmeliklere uyan, yüksek kaliteli ancak enerji verimliliğine sahip aydınlatma arayışında. Bu ihtiyaçları...

   

  Daha fazla bilgi

  PowerBalance gen2

  PowerBalance gen2

  Bir ofis alanın LED armatürleriyle aydınlatılması söz konusu olduğunda, insanlar yatırımın geri dönmesi şartıyla, genellikle sürdürülebilirliğe yatırım yapmaya hazırdır. Aynı zamanda, sistem...

   

  Daha fazla bilgi

  Trueline

  TrueLine, askılı

  Mimarlar, üzerinde çalıştıkları yerlerin iç mimarisine uygun aydınlatma çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Zarif bir tasarımın yanı sıra yüksek düzey aydınlatma özelliği istiyorlar.

   

  Daha fazla bilgi

  Truelevel

  TrueLevel, askılı montaj

  Günümüzün aydınlatma armatürlerinin ışıktan daha fazlasını sunması gereklidir. Ofislerde ideal armatürün tasarruf sağlaması ve gelecekteki ilerlemelere şimdiden hazır olması gereklidir. Ayrıca...

   

  Daha fazla bilgi

  Interact

  Interact Office

  Akıllı ofis aydınlatması, artan verimlilikle ofise değer katıyor. Daha üretken ve rahat çalışma ortamlarıyla tanışın. Interact Office yönetim yazılımıyla güvenli ellerdesiniz.

   

  Daha fazla bilgi

  Spacewise

  SpaceWise – Çalışma Alanı ve Ofis Aydınlatma

  SpaceWise, ofis ve çalışma alanları için enerji tasarruflu sağlayan ve kablosuz kontrol edilebilen bir LED aydınlatma çözümüdür.

   

  Daha fazla bilgi

  Bize ulaşın


  İş yerinde zindeliği destekleyen ofis uyumlu aydınlatmalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen bu formu kullanın.