Enerji santralleri için parlak ve sürdürülebilir LED

DEWA Elektrik Santralleri, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Philips LED armatürleri, DEWA ve Etihad ESCO'nun aydınlatma tüketiminde %68 oranında olan yıllık 14 GWh enerji tasarrufu sağlamasına yardımcı oluyor.

Ortağımız yalnızca ürün sağlamakla kalmıyor. ESCO olarak, uzmanlık sağlıyor ve bu ürünlerin DEWA projesi süresince doğru konfor standardını sürdüreceğini garanti ediyor.
- Asif Khan, Operasyon Yöneticisi, Etihad ESCO
Dubai Elektrik ve Su İşleri Müdürlüğü (DEWA)
Dubai Elektrik ve Su İşleri Müdürlüğü (DEWA)
Dubai Elektrik ve Su İşleri Müdürlüğü (DEWA)

Projede başarılması gerekenler

Dubai Elektrik ve Su İşleri Müdürlüğünün (DEWA) elektrik santrallerinin yenilenmesi, enerji tüketimini büyük ölçüde azaltmayı ve Dubai'nin inşa edilmiş çevresini bölge ve dünya için önde gelen bir enerji verimliliği örneği haline getirmeyi amaçlıyordu. DEWA'nın yalnızca sürdürülebilir aydınlatma ve enerji tasarrufu sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda tesis operasyonunu aksatmayacak bir güçlendirme de sunan bir çözüme ihtiyacı vardı.

Doğru aydınlatma

Odak noktamız iki yönlüydü: Enerji tüketimini azaltmaya ve projenin uzun vadeli planları için sürdürülebilir bir aydınlatma çözümü geliştirmeye odaklanırken, konforlu lüks seviyeleri sağlamak amaçlı doğru aydınlatma çözümleri. Ek olarak, bu enerji tasarrufu ve aydınlatma seviyelerini garanti edebilmemiz gerekiyordu.

Tüm alanlarda lüks seviyelerini garanti ettik ve önümüzdeki beş yıl boyunca tüm yeni LED'li aydınlatma sistemlerinde bakım ve tutum yapmayı taahhüt ettik. Bu sayede tüm armatürlerin ve lüks seviyelerinin yıllık kontrolleri ve ölçümleri yapılıyor. Herhangi bir bağlantının garanti edilen aydınlatma seviyelerine uymaması durumunda düzeltici önlemler alacağız ve tüm arızalı aydınlatma armatürleri değiştirilecek. Bu ölçümler, garantili enerji tasarrufu ve proje boyunca lüks seviyelerinin karşılandığından emin olmak için operasyonu sürekli izleyen özel servis ekibimiz tarafından denetleniyor.

Performans Servisi

Hızlı, uygun maliyetli ve işinizde minimum kesinti sağlayacak, eksiksiz, uçtan uca çözümler sunuyoruz. Çok sayıda tedarikçi veya yüklenici ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Zaten bir ekibiniz varsa her şeyin plana uygun gittiğinden emin olmak için ekibinizle birlikte çalışırız.