Virüsleri etkisiz hale getiren UV-C, okul eğitimcilerini ve öğrencilerini korumaya yardımcı olur

Okul binalarında UV-C hava dezenfeksiyonu

Okul binalarında UV-C hava dezenfeksiyonu

Amsterdam, Hollanda

Okulların güvenli bir şekilde yeniden açılması COVID-19 pandemisi ile ilgili büyük bir sorun olduğundan, virüsleri etkisiz hale getiren Philips UV-C üst hava dezenfeksiyonunun uygulanması eğitimciler, personel ve öğrencilerin korunmasına yardımcı olur. 

Philips UV-C dezenfeksiyonumuz
Philips UV-C dezenfeksiyonu üst hava duvara monte armatürlerimiz, bir odanın havasında COVID-19 hastalığından sorumlu olan SARS-COV-2 virüsünün %99,99'unu 10 dakika içinde etkisiz hale getirdi.
UV-C dezenfeksiyonu üst hava tavana monte

Projede başarılması gerekenler

Okullar, yeni sosyal sağlık standartlarının geçerli olduğu güvenli ve etkileşimli sınıflarda kaliteli eğitim sağlama konusunda büyük bir zorlukla karşı karşıyadır. Birçok insanın bir araya geldiği alanlar güvenli ve mümkün olduğunca virüssüz olmalıdır. UV-C dezenfeksiyon aydınlatmasını tercih eden okullar, genellikle kısmen etkili veya ekonomik olarak mümkün olmayan sık havalandırma gibi iyi bilinen önlemlerin ötesine geçer. SARS-CoV-2 ve mevsimsel grip gibi virüsleri uzak tutmak için havayı arıtmaya müdahale etmek en iyi yaklaşım olabilir.

UV-C dezenfeksiyonu üst hava duvara monte

Çözüm

Philips UV-C üst hava dezenfeksiyon aydınlatması, herhangi bir odadaki havanın neredeyse eksiksiz ve hızlı bir şekilde dezenfekte edilmesini garanti eder. Hava, doğal konveksiyon veya mekanik havalandırma yoluyla odadaki en üst katmana akar. Burada hava, dezenfekte edici UV-C ışığı ile temas eder ve ardından odanın alt kısımlarındaki hava ile tekrar karışır. Genellikle sınırlı havalandırmaya sahip odalarda öğrencilere ve personele ekstra koruma sağlar.

Philips UV-C duvara monte yukarıdan havalandırma armatürü, oda havasındaki COVID-19 hastalığına yol açan SARS-COV-2 virüsünün %99,99'unu 10 dakika içerisinde etkisiz hale getirmiştir. Virüs, 20. dakikada tespit edilebilir seviyenin altına düşmüştür.*

1Bu, CAP, CLIA ve AABB tarafından onaylanmış bir laboratuvar olan Innovative Bioanalysis tarafından yürütülen araştırmaya dayanmaktadır. havadaki UV-C dezenfeksiyonunun sonuçları hakkında daha fazla bilgi için raporu burada bulabilirsiniz.

İlgili Projeler

UV-C dezenfeksiyon aydınlatması ile futbolda daha fazla başarı şansı

PSV Eindhoven, stadyumu bakteri ve virüslere karşı korumak için Philips UV-C hava dezenfeksiyon aydınlatmasını seçti

UV-C hava dezenfeksiyonu - 't Klaslokaal

Philips UV-C dezenfeksiyon üst hava ürününü kuran 't Klaslokaal, Hollanda'da egzersiz alanlarındaki havayı dezenfekte eden ilk spor salonudur.